bugün

Yazarların okumaktan sıkılıp ya da diğer nedenlerle fırlattığı kitaplardır.

iyi hissetmek, david burns.

Lise coğrafya kitabı

Az sonra fırlatacağım, saplantı, guy de maupassant.
yeraltindan notlari baya baya firlattim, kitap muazzam da benim kafa tirt arkadaslar,kafami cok yukselttigi icin attim, 35 40gibi tekrar okurum ins.
Ygs lys.
Güvender lys biyoloji kitabıydı lise hayatım boyunca nefret ettim biyolojiden amına koyayım biyoloji kitaplarımı birer paket sigaraya okutmuştum.4kitap 4 paket camel, tertemiz.
yüzyıllık yalnızlık mıydı neydi üstüne bira dökmüstüm bilerek aq o kadar sıkıcıydı.
küçük prens'ten nefret ediyorum. popüler kültür umrumda değil.

her sabah iki tane prozac yutmak zorunda olduğum hayatımın en karanlık döneminde gelmiş bana diyor ki aşağıdaki şapka mı yoksa yarrak yutmuş boa yılanı mı. yarrak afedersin.

kusura bakmayın.
Patasana adli kitaptir cok guzel bir kurgu cok guzel bir anlatim cok guclu betimlemeler cok surukleyici derken bir anda cinsel bir sahneyi agır detayli anlatmasiyla kaldirip attigim kitaptir.
Bestseller'larinin çoğu( bir iki tanesi almıştım ama benzer oldukları yüksek ihtimaldir ). Pembe dizi gibiler mübarek.
Herkesin severek okuduğu elif şafak ask.
Muallim Naci - Ömer'in çocukluğu.

O nası eserdir ya. Ben öyle cümleler görmedim. Canı cehenneme.

Fondip: Anı türündedir, asıl adı ömer ondan ötürü.
Marquis de sade-Aşkın suçları.
Anayasa kitabı. Ecevite atmıştım vakti zamanında okusun diye. Durumu yokmuş okumadı.
gabriel garcia marquez- yüzyıllık yalnızlık.

kim kimdir diye soyacağına bakmaktan yorulup bıraktım. bence sevmediğiniz kitap ruha eziyet.
Bu kitap yetim diyerek kuran fırlatmıştım sonra bana paralel falan dediler ama konunun bununla alakası yoktu.
Kitap hiç fırlatıp atılır mı münafık kardeşim benim.
harun yahya'nın 'evrim aldatmacası' adlı kitabıdır. bir insan 30 sayfa aynı şeyi yazabilir mi? 'evrim diye bir şey yoktur, olamaz.'
- neden olamaz? mekanizması ne?
sonuç: hiçbir cevap yok.