bugün

kalp krizi geçireyim. mümkünse uykumda olsun. en büyük korkum kanser olup acı çekerek, başkalarının eline düşerek ölmek.
yüksekten düşme de olmasın. ben yüksekten korkarım. ne bileyim, acısız ağrısız bişi olsun işte.
Gözlerim kaşıklar Çıkartılsın 3 cm eşit parÇalara ayrılsın kollarım sonra o etleri üstümde yakılan ateşte pişirilsin, Çok istenen ölüm şekli mi olur aq. Araba ister ev ister ölüm hiÇ istenirmi?
Ben de herkes gibi en acısız ölüm isterdim.
tak diye gitmek. ansızın yani. hiç beklenmezken.
ayağım takılıp yere düşeyim, kafamı vuruyam kaldırıma, beyin travması sonucu hayata gözlerimi yumayım. temiz iş.
uykuda gelen huzurlu bir ölüm.

yaşarken huzuru bulamadık bari ölürken huzur içinde ölelim.
gece uyuyayım sabah uyanmayayım. en çok bunu istiyorum. ele ayağa düşmeden kimseye muhtaç olmadan göçüp gideyim. çok yaşamayım az olsun öz olsun. birde içimdeki allah korkusu o an bile gitmesin içimden.
yanarak ölmek.
sevişirken ölmek en büyük fanteziyi yaşatır partnerime..
savaşarak.

en büyük korkum uyuyarak ölmek.

http://www.uludagsozluk.c...-yatakta-ölmekten-korkar/
Giyotin ile ölmek isterim ben. Acısız olduğunu düşünüyorum. Acılı olsa da Adanalılar herşeyi acılı sever zaten.
Nasil olursek olelim o ruhun bedenimizden cikisinin acisini hep duyacacagiz.
zombi ısırığıyla.
öldükten sonra öldüreyim.*
Yalnız olmasın da nasıl olursa olsun.
(Ergenler sikerek ölmektir falan düşünmeyin.)
uyurken hiç birşey hissetmeden. acisiz olanindan olsun lutfen.
yazarların bazen kendileri bazen ise bir başkaları için düşündükleri ölüm şekilleridir. bazı örnekleri aşağıdaki gibidir;

1. cayır cayır yanan bir kalasın inşaatın altından geçerken kafasına denk gelmesi ve kan kaybı devam ederken acılar içerisinde yanarak ölmesi.
2. mutfakta patates kızartması yapmaya çalışırken kızgın yağın üzerine dökülmesiyle yapılan çırpınmalar esnasında ayağın kayması sonucu geriye doğru düşerken masanın sivri köşesinin beyincik kısmına denk gelecek şekilde hızlıca çarpmasıyla oluşan ölüm.
3. köpeğini dolaştırırken köpeğin tasmasını çıkaran kişinin köpeği bir sebeple göz ucundan kaçırması sonucu paniğe kapılıp koşarken araba çarpması ile gerçekleşen ölüm.
4. ayaklarına ağırlık bağlanan kişinin denizin ortalarına bırakılması sonucu oluşan ölüm.
5. siyanür ile hızlıdan sahip olunan ölüm.
6. giyotin kullanılarak verilmiş bir ölüm.

7 ve diğerlerini ecele bırakıyorum. o çok daha fazla türleri bulabiliyor.
allah uçak kazası vermesin kardeş.
pat diye hiç bir şey hissetmeden, acı çekmeden, ölmeden önce kimseye yük olmadan tertemiz.
yataklara yatıp,kapılara baktırmadan alsın allah canımı.
kafama sıkıp gidicem.
bir filmde gerçekten ölüyor olmak.
Sözlükteki bütün yazarların istedikleri ölüm şeklidir.

Kafamdan vurularak ölmek.
mümkünse ve tabir caizse sıcak yatağımda huzurlu bir ölüm.
donarak ölmek. hiç olmazsa her yerimiz uyuşurda kan falan görmeden gideriz.
Uyurken kalp krizi. Temiz iştir.