bugün

tayyoş. adam televizyon ekranlarından çıkmıyor ki. nereye dönseniz o var. tam bir freddie tam bir kabus.
mete horozogludur. kanyonda karşılaştık. o yaşasın sosyalizim dedi ben çare sırrı diye bagırdım. anlaştık mı bilmiyor ama kontaktaydık.
(bkz: pau)
(bkz: araf arif temel)

izmirliyim.
gripinin solisti.
(bkz: nuri sesigüzel)

nereye gitsem karşıma çıkıyor adam ya. en son perlavista avm de karşılaştık.
kurtlar vadisi pusu ekibinden güllü ile çakırın oğlu poyraz. geçen hafta sonu. morg kapısında karşılaştık. morgdan amcamı almak için bekliyorduk. ellerinde takım elbise, etraflarında bir kaç kişi ile birlikte bir girişten hastaneye girdiler. güllü hiç oralı olmadı ama poyraz selam verip başsağlığı verdi. yanımızdan gittikten bir kaç dakika sonra morgun kapısını açtılar. 1 numaralı kabinden amcamı indirdik. hiç erkek çocuğu yoktu amcamın. babam ilgileniyordu bütün işlemlerle. morg görevlisi babama kağıt imzalatırken cenazeyi görmek isteyip istemediğimizi sordu ve babam net bir şekilde görelim dedi. kefenin ipini çözdü ve yüzüne baktık. amcamdı. belediye cenaze otobüsü ayarlamış. memleketimiz trabzon a kadar o otobüsle gittik. amcam bagajda biz yukarda. neyse uzatmayayım. en son gördüğüm ünlünün poyraz ve güllü olduğunu sol taraftaki bu başlıkla anladım.
Sibel eraslan adlı yazar kişisi. Dün kitap fuarındaydı.
enson gördüğüm ünlü 3 sene evveldi hala unutamadığım bir ünlü ve çok sevdiğim yakışıklı ve karizma birisi idi kendileri oyuncu (bkz: kenan ece)
meriç erkan. haftada bir düzenli olaraknkarşılaşırız kendileriyle. samsunda yaşamak bu yüzden kötü. her an ahuğ diye sağdan soldan fırlayabiliyor.
Erhan Güleryüz. Kendisi Ayna grubunun solistidir. Çok efendidir, üstelik sohbeti de Çok keyiflidir.
(bkz: James Arthur)
en son bu isanın konserine sürüklenerek gitmiştim. yanık sesli bir abimizmiş tanışmış olduk.
Ayrıca mart ayı canlanacaktır bu yazar within tempation ve Apocalyptica ile bekliyoruz efendim evet
Ooov Thursday 12 June 2014'de tori amos diyor 11july 2014'te metallica cennete mi düştüm allahım öldüm mü yoksa?
gripin grubu üyeleri... havaalanında görmüştüm kendilerini, ilk önce inanamamıştım amma sonra durumu kavrayıp, ilker baliç' e odaklandım. *

yazık kimse de yüzlerine bakmamıştı.*
canfeza. olay şu ki koruparkta idi kendisi bügün. konuştuk falan adam cidden aşık yanlız. Fazla sigaradan ölecek birisi bitmeden birisini yakıyor üstelik.
barbaros şansal.
bahariye caddesinde özgür çevik, modada oturuyormuş zaten kendisi.
müjdat gezen. sanirim buydu.
şansıma tüküreyim demet akalın. lise yıllarında bilecikte halk konseri vermişti statda. ilk ve son gördüğüm ünlü o. iflah olmadım işte bir daha.
ahmet mekin.
antalya atatürk parkı order lounge da kahvaltı yapıyordu arka masada.
adam çok karizmatik be!
kirac giresuna konsere gelmisti ve unutulmaz bir konserdi.
gaziantep- galatasaray maçında drogba. fenerliyim ama böyle bi sempatik futbolcu görmedim kulübede.
Alexis texas.
altan erkekli. geçen sene çocuğunu gezdiriyordu ortaköyde.
Cüneyt Çakır.
En son geçen yaz fanta gençlik festivalinde görmüştüm.
(bkz: Şebnem Ferah)
eser yenenler.