bugün

bir anket.

sizce cennette ne olabilir veya olsun?

dağlar arasında uçmak, gökten müzik.
(bkz: rahman suresi)
(bkz: vakıa suresi)
annemi görebilmek. geçmişe gidebilmek. annem cehennemde olursa nasıl göreceğim bilmiyorum. uçmak.
bir saniye fularımı takmam gerekiyor. boş vakitlerimi konulu belgesel ve wikiart nevi siteleride geçiririm. cennet, cennet bahçesi üstüne pek tablo gördüm, en hoşuma gidenini Mikalojus Konstantinas Ciurlionis bey çizmiş idi.

hayalim bundan farksız değil.

https://i.hizliresim.com/6iuqea2.jpg

merdivansız cennet girişini kabul edemem, o merdivenler çıkılacak kardeşim aheste aheste.
Vaadedilen o kadar cezbedici ki hayali insanin tahayyül sınırlarını aşar nitelikte.
Kaslı kaslı erkekler olsun. Biri beni seç diğeri de beni seç desin ben de kararsız kalayım.
ahahah hepinizi kandırıyorlar lan, şu an cemaat evlerinde nasıl bir ortam varsa cennette de öyle bir ortam olacak.

cehenneme gelin cehenneme, bir akşam michael jackson konseri, bir akşam maradona ile pele'nin kaptan olduğu iki takımın maçı, partyler orgyler ne ararsan cehennemde amk.

olum biraz mantıklı düşünsenize, tanıdığınız ünlülerin ekseriyeti, takıldığınız manitalar, muhtemelen ailenizin çoğu falan hepsi cehennemde olacak. ne işiniz var cennette?
istediğim herşeyin olması.
(bkz: Yobazın olmadığı her yer cennettir)
herkes hamamdaymış gibi beyaz entariler ile takılacağız gibi geliyor bana hep.
Bütün gün o yanımda el ele film izlemek.
(img:#2295043)
annemin beni beklediği huzur dolu mekanı.
Benim için cennet inananların, yaptıkları iyilik karşılığında yaratıcılarının onları ödüllendirdiğne inanılan ütopyadan ibarettir.
Cenâb-ı Allah'ın beni cennetine layık görmesinden başka ne hayalim ve umudum olabilir ki ?

orada sizin hayaliniz o kadar kifayetsiz kalır ki !...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar