bugün

(bkz: pizza)
(bkz: tantuni)
(bkz: hatay usulü döner)
(bkz: içli köfte)
(bkz: mercimek çorbası)
(bkz: fajita)
Gece gece insanı delirtmeye yatağın içinde dönüp durmasına sebeb olan şeydir.
Aşk falan yalan gerçek olan kalp degil midedir.
ağzımı, burnumu dağıtan biri. canım nası çekti var yaa...
mazoşist likte zor... Gece gece kimi bulcan?
Soguk kis gunu hafif yagan kar damlalarinin altinda sevdicegime sarilmak. Ben resmen aseriyorum lan buna.
Şu an et iskender. Ne yerdik ne yerdik.
Nutellaydı. Bu saatte yedim. Allah affetsin.
şu an çikolata.
Yer çekimsiz ortamda çilek tadı veren armut.
muhabbet edecek bir güzel insan.
görsel
Dondurma.
Markete gitmeye üşeniyorum evet.
Etliekmek nasıl da güzel..
Süt, yumurta, ıspanak, bal, maydanoz, incir, havuç, domates, ceviz, muz, elma mikserde karıştırdınmı harika oluyor, canım çekti. Olsada içsek...
karpuz ve peynir çekiyor sözlük.

Ağlıyorum sözlük.
dayak yemek.
Midye( mümkünse izmir şu dumanı tüteninden)
Mozaik pasta
Dondurma.
Güzel bir rakı balık masası alabilir miyim bu geceye?
Soslu fıstık. Çekti ve yiyorum.
Soğuk ve sulu kırkağaç kavunu.
kiremitte kaşarlı köfte. ağzınız sulansın.
muzlu pasta. olsa da yesek şimdi.
lahmacun, baklava, kebap sanırım, bir dee et döner tabi ayran filan, salata ona uygun, bir kaç arkadaş.
ay'ın çekim gücünden ve hormonel değişikliklerden dolayı ortaya çıktığı şu yazıda anlatılmaktadır:
http://www.milliyet.com.t....2008/1013817/default.htm

normalde et sevmeyen ve yiyemeyen biri olarak; birden bire et istememden hatta aşermemden yola çıkarak bu konuyu araştırdım ve gerçekten hormonel değişikliklerden dolayı, kan değerlerimin düşmesinden dolayı, vücudumun ihtiyaç duyduğu yiyecekleri istediğini fark ettim. aynı zamanda şöyle ortaya çıkıyor bu durum:
bir şey istiyorsunuz, ama bunu tam olarak saptayamıyorsunuz bazen. tadı geliyor, önce ayva sanıyorsunuz ama sonunda muşmula aşerdiğini anlıyorsunuz.
bu şekilde de oluyor.
aslında vücut, o an ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri içeren yiyeceği istiyor. bu, sebep-sonuç ilişkisine bağlı bir durum kısaca.
o an vücudumuzda eksik olan vitamin ve mineraller sebebiyle, aşerme durumu ortaya çıkıyor.
Kokoreç.
uyku. günlerce uyusam.
Bir güzel kafa dinlemek. Son zamanlarda yapamadığım.