bugün

an itibariyle henüz gerçekleşmeyendir. merakla bekleniyor.
(bkz: 404 not found)
yine yatıp uyuyacak olmam sözlük.

belki rüya falan...
"if you change page, find me <3"

bunu amerika'da yaşayan kız arkadaşım yazdı ve bugün beni mutlu eden tek mesaj buydu.

hayatımda yeni sayfa açmak deli gibi istiyorum çünkü ve bu delilik tımarhanesinden kurtulmak istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=5Jj3wZVc7nw
bugünün cuma olması bile beni mutlu etmiyor.
hafta bitiyo tatil başlıyo bu biirrr. sevgili geliyor bu ikiii. daha ne olaceyidi ki?
Bu sabahların bir anlamı olmalı.
Bu akşam istanbula dönecek olmam çok güzel.
mesainin elbet bitecek olması.
pazar gününe yalnızca 2 gün kalmış olması.
yarın iş olmaması.
Eskı sevgılımle barıstım sozluk ve o artık eskı degıl..
kahve içtim,kitap okudum.bir de telefonuma güzel bir mesaj geldi.
kahvaltı için üşenmedim kıçımı kaldırıp pancake yaptım. yedim de üstelik. bulaşıklar için de üşengeçliğimi yenmem gerekiyor ne yazık ki.
Çocuk sesleri.

Ne bileyim o veledlerin seslerini duyunca yaşamin daha da bi anlamlandiğini hissediyorum.
yediğim böreğin peynirli olmasına üzülürken patatesli olduğunu farketmem .
sabah haberleri.

aslında oldum olası sevmemişimdir. muhabir, böyle sevgi pıtırcığı içinde ''giniydinlir ifindim. bugün günlerden cart curt. yeni bir güne daha gözlerimizi açtık.'' işte böyle çapaklı, şişmiş gözleriyle şirin gözükmeye çalıştıklarından dolayı sevmemişimdir. hep bir yapmacıklık.

tam da şimdi yine denk geldim de, mıtlı yıllar, çiçekler böcekler açıyor değil de, uyku sorunu çekenler merhaba dedi. mutlu oldum.

işte böyle küçük şeylerden de mutlu olmayı bilmeliyiz. buradan bu sonuç çıkıyor. asıl sevgi pıtırcığı benmişim haberim yokmuş amk.
fenerbahceli yazarlar gs lilerde dalga geçerek tatmin olabilecekleri gundur bugun .
hastaneye sabah 5.45'te gitmeyecek olmak, artık 9'da yayıla yayıla gidebilirim yaşasın onkoloji! hıı, bir de arkadaşım bizde kalacak bu gece. bir de ablamın ilk maaş hediyesi olan ipad'i bugün kargodan alacağım.
uyanmak. yarı ölüm hali nede olsa ya uyanamasaydım.
Şimdilik hicbirsey, minibüs boş gelirse o olur ilk olarak muhtemelen.
adana dan mersin e dogru giden bir trenin kondüktörüdür efendim. 26 yaş ve altı için uygun olan indirimli paso ile trene binen 29 yaşındaki bir cevik kuvvet polisini itin götüne sokup sokup çıkarmıştır. ona siz nasil emir kulu iseniz biz de öyleyiz efendim , burası kurumunuz gibi hükümetin değil isminde yazıldığı gibi devletin kurumudur. burada sizin kurallarınız geçmez , size verilmeyen hakkı üzerinizdeki üniformayla kullanamazsınız , siz de resmi bir kurum çalışanısınız anlamaniz lazim zorluk çıkartarak daha fazla rezil olmayın isterseniz gibi laflar söylemiştir. polis ise kondüktör vagonu terkettikten sonra o kendine çok yakışan hayvani tavrı ile amına koduumun salağı dedi yuksek bir ses ile. iste bu adam polis... sonra zeytinli istasyonundan tarsus a kadar ağzım kulaklarımda geldim. itlere iyi ders olmuştur.
diyarbakır da öldürülen leopar ile ilgili geyikler *
Derslerimi calismis olarak okula gitmek.
haftanın ortasına gelmiş olmak. farkında olmadan çarşamba olmuş, cuma gününe az kalmış. Züğürt tesellisi işte naparsın bizimde ancak böyle küçük mutluluklarımız var artık hayatta.