bugün

insanın estetik algısını yerle bir eden rihter ölçeği ile 8.9 şiddetinde depreme uğratan kadındır. bunlar bir de herkesin kendine baktığını sanar. ergen benmerkezciliğinin son noktası. evet.
porsumus gobek, killi bacaklar sonrasi teshirin dibine vurmadir.
ayıp eden kadındır.
yazın gelmesini beklemeye ne gerek var? bu mevsimler arası ayrımcılık niye ?
bu benim.

yazlık elbiselerini, şortlarını, parmak arası terliklerini çıkarmıştır.

biz ona kendi aramızda götü başı açmak demiyoruz, giyinmek diyoruz biliyor musunuz?
candır.
5 dk önce sahildeydim, götü açık kimseyi görmedim, baş zaten açık olması gerekir diye biliyorum. Neyin ne kadarını açacağınıda bildiğim kadarıyla kimseye soran insanlar değiller.

PS : Bende aşırı dekolte olayına karşıyım ama BANANE AQ kimin ne giydiği.... Şu eli çükünde tipler başlık açmasalarmı artık?
hava sıcaklığına göre giyinen normal kadındır. bacakları sütün gibi ve kılsızdır. göğüs dekoltesi ile tamamlanan estetiği ile insanı kendisine hayran eder.
rahat olmak isteyen kadındır.
Aklı başında olan herkestir. Ne yapacaktı, ninja mı olacaktı?
inanılmaz tatlı ve güzel bir hanımdır. Amınakoyim bu da olmasa bacak göremicez.
Kesinlikle olmasi gerekeb.biseydir, hele bazilari varki o minicik sortlari etekleriyle bacak popo seramonisi yaparlar. Iste onlar hic bitmesin guzel ulkemizde, ulkemizin nadir guzellikleri bunlar.
yeri gelmişken ;

(bkz: Yusuf baştan aşağı iffet olduktan sonra, Züleyha baştan aşağı afet olsa ne yazar.)
Butun kIs sabrettigine dua etmek gerekir.
Hava sıcak oldugundan olabilecek bir olgudur, kafaya takmamak gerekir.
teşhircidir. evet.
severim kendilerini...
(bkz: yaz gelince götünü başını oynatan erkek)
bi tarafımda olmayan kadındır. bakar mıyım? evet. bir sakıncası var mı bence? yok. gezsin tozsun, isterse çıplak gezsin, banane. göt benim götüm olmadığından problem yok.
kaşardır. kemalisttir. yazık.
herkesin kendi bileceği iştir, bence sorun yok. yazın sıcağında öyle gezmeyecekte kışın mı gezecek? gerçi o da ona kalmış. ama bir zahmet o bacaktaki kıllar sakalımla yarışmasın.
yazın geldiğini diğer canlılara duyurmaya çalışan düşünceli kadındır.
götünü başını açmak için yazın gelmesini bekleyen kadındır.
göte başa bakan erkek serzenişi.
adam bir kış demek ki bu günler için bekledi.
%100 chp li kadın . modernmiş ya tabi açacak elbet sergileyecek şöyle bi neyi var neyi yok .

Kim demiş Avrupa insanı medeni?
Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
Desenize hayvanlar bizden daha medeni!
*Mehmet Akif Ersoy

ünlü şairimiz nasılda lafı gediğine yerleştirmiş ama . nede olsa bizim şairimiz .