bugün

sanırım kafası boş gelmiştir. dolu kafayla gelse, daha bi' güzel olurdu.
isim yapmaya gelen vasat troll.
sözlük kızlarının vazgeçilmezi olan yazar.

(#24561464)

arsız mesajlara maruz kalan yazardır *
brezilyalı futbolcudur. uzun adı yasusbinho sikkoletite.
ne mutlu türküm diyebilmesi gereken yazardır.
kafatası içinde beyin yerine plastik ördek barındıran zurnadır. yazar değildir.
çok tatlı hanım hanımcık bir hanfendi.
*
nickini her zaman yasubi olarak okuduğum, fakat yasubi olmadığını öğrendiğimde dünyamı başıma yıkan yazar.
(bkz: #24969009)

mevlana'ya totoş muydu diyecek kadar cahil birisi. trollük yapmaya çalışıyorsun ama bildiğin cahilsin..
bilmediği kulvarlarda at koşturan trol mevlana ya laf etmek sana düşmez.
Tek hücreli canlı.
güldürücü yazar.
(#25442753)

ibretlik tespit. kahkaha attım ama sandalyemden düşmedim. bir dahakinde düşmem dileğiyle.
espritüel bir yazar.
pkklıların devlet memuru olmasıyla ilgili başlık açan saçma bir yazıyla devamını getiremeyen ve yazılarıyla ergen tabirinin yakıştığı yazarlardan.
hayatımda donuza ekleyeceğim tek yazar.
her fikri görmek için bu butonu kullanmadım ama açtığı başlıklarla sözlük kalitesini çok düşürüyor.
su götürmez gerçeklik. ehehe olm trollünde yeteneksizini gösterdin ya bize sağa helal ossun emi.
çok ünlü bir japon yazarın ön adı.

(bkz: yasusbi yumatu)
(#25408759) entry ile hristiyanlığa karşı sevgisini ortaya koyan, (#25632250) entry ile üstteki entrye yanıt vererek formatın amına koyan, sözlüğü forum sanan ağır tröl.
vasat isevi troll.

bi haçlımız eksikti.
atatürk'e yahudi dedi başlığı gerekli yerlere şikayet ettim. hızımı alamadım chp nin şikayet yerine bile yazdım.
dine kitaba kufredilmez ama bu adam harbi kasiniyor.

senin kibleni sikeyim.
normalde insan trollere kızar ama yine de okur ya.
hani hbbia ya kızarsın, bluevelve ye kızarsın, otunkaran'ı sevmezsin.

ama eğer giderlerse veya gittiklerinde özlersin hani. yine de bir renktir troller.

işte bu öyle de değil. gitse zerre üzülmezsin. bir bella bir de bu evlat olsa sevilmez.
kafir yazar. inşallah ayaklarından ve kollarından derman kesilir de kötürüm olur.
istenmeyen gebelik sonucu dünyaya gelerek mutsuz bir çocukluk geçirmiş ve bunun acısını yaptığı trollükle bizlerden çıkarmaya çalışan dürrük yazarımsı...