bugün

Chpkklıların umurunda olmayan çocuk.
Berki’n elvancı onlar.
Oy verirken aklınızda olsun.
Allah rahmet eylesin. bir berkin elvan'ın 20de biri kadar bile sahiplenilmemiş olması ayrıca üzücü.
hdplilerin sokağa döktükleri tarafından şehit edilen 16 yaşındaki insan.
alevi olsaydı adını meydanlara verip her sene anarlardı.

Hanefiler ve şafiler bu ülkenin sahipsiz evlatlarıdır...
rakip örgütler tarafından öldürülmeseydi belki ışid tarzı bir eylemde bulunacaktı. çocuklarımızı teröre kaptırmamamız lazım.
arkadaşları birlikte mezarları başında anılmıştır.

http://www.gercekgundem.c...-mezarlari-basinda-anildi
ona sahip çıkamayıp aşırı dinci örgütlere kaptırdıysak hata biraz da bizde.
Gece vakti ne isi vardi sokakta o karisilikta
diye sordurur rahmetli...
bu çocuğun şehadetini bana anlamım anlattı.

ağlarken, ve ben onu telefonda dinlerken; her cümlenin sonunda, işkencesi bitti diye bekledim.

üçüncü kattan attılar, öldü.
daha başını ezmişler, bıçaklamışlar..

yasin'in ölümü bitmedi.

zaten artık, ölemez.

daha yazamıyorum. nur içinde yatsın. adıyla bir cennetlerde yaşasın. bu aşağılık dünya fazla ona; ve onun gibilere, masumlara.

ek : bunu eksileyen anası belirsiz..maçan yiyorsa, özelden ulaş. zaten canım burnumda; çok iyi curcuna olur.
PKK tarafından şehit edilen yaşı küçük ama gönlü büyük yiğit tek suçu fakirlere yardım etmek.
börü soyadında bir kürt nasıl olur ya? neyse, allah rahmet eylesin. sorunlularının da belasını versin.

(bkz: gök börü)
Pkk lı itlerin vahşice infaz ettiği vatan evladıdır. Kanı yerde kalmayacak inşallah. Ona vurulan her darbe misliyle bu domuz leşlerinden çıkacak. Kafirin dölleri.
Bundan 3-5 yıl evvel mercedes bir reklam filmi çekmişti; "Nerede duracağını bilir" mottosuyla çekilen filmde 20. Yüzyılın sonunda, bir avusturya kasabasına gidilir mersedesle. Yolda bir kaç kaza tehlikesi mersedesin ust düzey fren sistemiyle atlatılır. Yoluna devam eden merdedes cocuklarin arasına dalar ve bir çocugu ezer. Cocugun kol ve bacakları svastika şeklini alir yerde ve bir anne adolf diye bağirarak koşar. Evet ezilerek ölen çocuk hitler'dir ve dünyayı mersedes bu şekilde kurtarir.

Bu film almanya'da ultra eleştirilere maruz kaldi ve çok dönmeden kaldırildı. Hitler bile olsa bir cocugun ölumu iyi bir şey degildir. Hitler'i durdurmanin tek yolu onu çocukken öldürmek değildi, mesela istedigi gibi ressam olabilirdi.

Hizbullahçiymiş, evet bence de oyleydi. Annesi zaten rte ve demirtaş'i sorumlu tutarak bunu baska bir noktadan teyit ediyordu o dönemde. Ama öldürülmesi mi gerekliydi?
kürt olduğu için umurumda olmayan biridir. pkk da kürt bu da kürt ne fark eder? kürt kürttür. türkler ölüyor ben onlara üzülüyorum çünkü türk üm. kürtler beni enterese etmez. yok hizbullahçı diğeri kürtçü ikisi de sevdiğim, haz ettiğim tipler değil.
Komünist, ateist ve ırkçı kafanın şehit ettiği mücahit. Ruhu şad olsun.
(bkz: yasin börüye gelince olmayan insan hakları)
Yazık oldu çocuğa.
gören de yasin börü milliyetçilik uğruna öldü sanacak. yasin börü hizbullahcı bir teröristir ve hizbullahçı kürtler de pkk kadar türkiye yi ve türkleri sevmez.
zaten bizzat annesi katil selo ve tayyipdir demiştir. isteyen gidip videosunu izlesin.
pkk lılarla bunların arasında kavga çıkmasının nedeni de hizbullahçı kürtlerin ışid de yardım etmesidir. ardından bunların arasında kavga çıkıyor ve polis birbirini öldürsünler diye olaya karışmıyor bile. (yine annesinin ağzından dinleyerek duyabilirsiniz olayı)
gece 12 de kurban eti dağıtan masum hizbullah.

olayı öyle bir çarpıtıyorlar ki gören de sanacak yasin börüyü vatanını çok seviyor diye öldmüşler. pkk ile hizbullah arasına her daim çatışma vardır ve ikisi de bu ülkeyi sevmez.
yasin börü de hizbullahcıydı.
(bkz: hala kürtler kardeşiniz mi/#37473898)
Bu ülkenin yasin börü sorunu vardır kardeşim.......
Allah şehadetini kabul etsin koca yürekli yiğit...
Yaşarken peçe takan yüzsüz şerefsiz vatan hainleri utansın.
Vatanından tüyüp ingilizin almanın köpeği olanlar, karısının ardına saklanan kahpeler karı kılıklılar yatacak yeriniz yok..!
pkk tarafından katledildiği, terörist olmadığı, dinine bağlı olduğu için güzel ülkemde değer,ilgi görmedi.

seni unutamıyorum çocuk, o kalabalığın içinde o orospu çocuklarının arasında savunmasız şekilde nasıl can verdiğini düşündükçe seni unutamıyorum.
Bok kafalı ABD yalayıcısı pkk sırtlanlarının özgürlük, eşitlik bilmemne romantik kelimeler eşliğinde süsledikleri vahşi yollarının geldiği sınır tanımayan vahşetin, adiliğin kurbanı olan şehid bir kardeşimizdir.

Akparti ilçe başkanlarını öldürüyorlar şimdilerde. Hani siyaset? Hani özgür düşünce?

Kendilerinden başka bir sivil görüşe dahi tahammül edemeyip kan dökerek meseleyi çözmeye çalışan bu alçak zihniyetin politik kadrolarının hapiste olmasına karşı chp'nin sözde adalet yürüyüşüne dahil olanlar var.
Yersen.
görsel

Sözlükteki şerefsiz pkk seviciler bu tablo sizinde eseriniz amk vahşileri. Küfürden nefret ederim ama bu çocuğa yaptığınızı hiç unutamıyorum. Hergün birinizi birgün hepinizi bok çukurlarında geberteceğiz göreceksiniz. insan musvetteleri sizi....
adalet ipin ya da namlunun ucunda. Yasin Börüler ölümsüzdür.