bugün

(bkz: öz cim bomlu)
nevi sahsina munhasir bir beyoğlu insanı.
tanimadigim etmedigim fakat caylakliktan ilk ciktigim gun, adima baslik acip sempatimi kazanmis, misafirperver yazardir.
zall dan sonra ikinci hoşgeldin sözünü ondan duyduğum için, online değilse, sözlük tenhaymış gibi gelir bana. online listesini ve yazar hakkında bilgiyi araştırarak izini sürerim. gariptir ama, imla hatası yapar ve bilgi entrysi girmezsem, moderasyondan sonra en çok ondan utanırım. değerli, yerine göre en esprili entryleri yazan, bilgi küpü bir yazardır.
sözlüğü sadece sözlük olarak görmeyen. burada sadece vakit geçirmek istemeyen iyiliğinide düşünen ender yazarlardan.

ayrıca okuduk gördükkü beyoğlu ikametli yazarlardanmışki karşilaşma ihtimalimiz yüksektir.
(bkz: ic ic nereye kadar be kardesim) zirvesinden dolayı eli opulesi birasına votka dokulesi yazar kisisi.
iç iç nereye kadar be kardeşim zirvesi'nin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan, kendisiyle de bu zirve sayesinde tanışma fırsatı bulduğum uuser...

ayrıca kendi deyimiyle kötü bir insan...*
ic ic nereye kadar be kardesim zirvesi'nin organizatörlük yükünü üstlenmiş ve teenager kişi. sıcakkanlı ve samimidir efendim. gecenin sonunda ortama çok pis ayar vermiştir. *
ic ic nereye kadar be kardesim zirvesinde hemen sağımda bulunan akranım,genç,içten,açık sözlü yazar.kendisiyle çok sayıda ortak arkadaşımız çıkması sebebiyle* sevindik bir de.
gece sonunda verdiği ayar bana clarice starling' in karşısında kıs kıs gülen hannibal lecter' i anımsatan yazar. öyle tırstım ki anlatamam.
şaka bir yana, zirvenin düzenlenmesinde emeği tartışılmazdır. bu güzel gece için teşekkürler.
sevilmeyi sevmeyen, kimseyi takmayan, ayakları yere sağlam basan yazar. mekteb-i sultani'den olduğu konuşmasından, tavırlarından ve boris vian hastası oluşundan bellidir.
yanında çakmak yerine kaynak makinası taşıyan frankafon kişidir. kah serge reggiani, kah camus biraz da brell'lik ile harman olmuş olan ve şahsı sahanemi francoise hardy ile tanıştıracak olan yazardir.

- je sui de silbukle.
- abi silbukle değil silvuple.
- yahu biz burgonyalilar böyle deriz monşer.

sözün özü taktir ettiğim bir kişidir.
seviyeli değerli ve gerçekten güzel entrylere sahip uludag sozluk yazarı. ayrıca (bkz: vampir yazarlar)
bir başkasına; kendinizi parçalasanız da anlatamayacağınız bir sorunu bir entryden çözebilen yazar. gerçek bir okur; çünkü, okuduğunu anlıyor. gerçek bir yazar; çünkü, anlayanlara anlatabiliyor. yasakani denince; gözümün önünde, hafif bir ışıkta, gece yarısından sabaha kadar entry giren, hep yazan, bunun dışındaki zamanlarında hep okuyan birisi canlanır. bu, ne takdir edilesi bir beyindir ki, bu kadar çabuk algılar ? bu, nasıl bir duyarlılıktır ki, bir gece, bir dost sesi oluverir ? bendeki nasıl bir altıncı histir ki, online listesinde adını görünce, bugüne dek hep güven duymuşumdur. adam gibi adam diye tarif edilecek bir kişi. insanı tarif et deseler, "yasakani" derdim.

adam = yasakani
insan = yasakani
sözlükte dostsuz postsuz pineklediğim şu saatlerde bana dost elini uzatmış ve hoşgeldin demesini bilmiş sağlam yazar.
harf sarfiyatımın boşuna olmadığını görmeme yardımcı olduğu için teşekkür ettiğim yazar...
tahminlerimi şaşırtan yazar.
çok düşünceli bir yazar. ilk erkeğim *
tsubasa'ın attığı gollerde asistlerin sahibi gizli kahraman. kılıç ustası, geyşa hastası.
bu saatte alkollü bünyeyi kaldırıp güzelce muhabbet eden ulvi şahıs. *
çaylaktıktan çıkar çıkmaz ilk hoşgeldinizimi almış olduğum yazar.
sohbeti hoş, türkçe konusundaki bilgisi geniş yazarımızı.
duyarlı yazar.
başka bir sözlükte adıma başlık açan yazar.
mükemmeliyetçi yazar. pek dikkatlidir. hem ticaret kafasi vardir hem de duygusaldir. iyi yazar.
(#486331)*
(#1662483)*
(#2161049)*