bugün

yok artık yazarıdır.
git uyu lan. valla senin iyiliğin için söylüyorum.
hoş uyumak da zordur ya. hadi bakalım.
online üniversitesi, entry bölümünü kazanma ihtimali olan yazardır.
sınava spor olsun diye girdiğini düşündüğüm yazardır.
annesinden sınavda zaten bilgisayardan sorcaklar zaten aferim evladım serzenişini yiyecek yazardır.
(bkz: uyanabilirse girecek yazar)
hiç girmese ülke için daha hayırlı olacak yazardır. gitsin bi sanat öğrensin, seyyar satıcılık falan yapsın. bu saate kadar zaten bilgisayar tepesindeyse dandikatör bölümlerden birini hedefleyen biridir. okuyup da ne olacak?
her zamanki düzenini bozmak istemeyen yazardır.
yarın sınava kuru kalabalık yapmaya gidecek olan yazardır. bırakın hayatını yaşasın.
genel uyku düzenini bozmayan, uykusu yoksa uyumak için kendisini kasmayan yazardır. birkaç saatlik uykusuzluk performans üzerinde büyük bir etki yaratmaz, bunun için de gereksiz triplere girmez. kimseye de hangi bölüme gidip gitmeyeceği konusunda yorum yapmak düşmez.
sınavı kazanırsa** günde şu kadar saat çalıştım, şu saatte uyudum diyen robotlaşmış kişilerden olmayacak şahıstır. başarılar dilediğim şahıstır ayrıca, çok oturma ama yine de lan pc başında.
rahat yazardır, şimdi yatakta döne döne uyumaya çalışanlardan daha başarılı olacağı kesindir.
burdan hepsine başağrılar dilediğim yazarlardır.
bugüne kadar derslerinde online kalabildiyse kendisine ne mutludur aksi taktirde yarın ygs de 3 saat online kalması imkansız yazardır.
11 defa öss ösys ögs öfk ösq öaq ööö öööö ooooo falan şeklinde girmiş yazardır. bağımlılık yapmıştır kendini denemek için giriyordur artık sınava. uykusu gelince yatar.
hala uyumamış olduğu için "hayata online" olan yazardır.
ayrıca kendisi kardeşim olmakla birlikte duaya muhtaçtır lan. aşırı gerilimden tansiyonu düşmüş, acile gitmiş serum takılmış online insandır, yazardır. *
büyük olasılık uyku tutmayan yazarlardır. yoksa sabah sınava girecek birisi için epey geç oldu saat.
sözlüğü koyun sayma mantalitesinde kullanan yazar olabilir.
4 sene fizik bölüm okuyupta bir bok olunamayacağını anlayıp anasının, babasının yanına döndükten sonra tekrardan sınava hazırlanacam hikayesiyle yeni bir sayfa açmak isteyipte açamayan arada kalmış çaresiz yazardır.
çok iyi sayısal loto oynayan yazardır. Her zaman tutmaz orası ayrı.
(bkz: ygs ne lan)
hala sözlüktelerse, seneye ygs ye girecek olan online yazar olma ihtimalleri fazlalaşmadan yatmalarını tavsiye ettiğim yazarlardır.
sınavı düşündüğü için uykusu kaçmış, yarın kaç net yapacağını düşünmekten de pes etmiş, sözlük okuyarak ve yazarak kafasını dağıtmayı hedeflemiş yazardır.
geç kalmıştır.

bugün oğlum sınav aloo!?

(bkz: saat 12 yi geçince yapılan komiklikler)
yarın ygs olmadığı için rahat olması gereken yazar.
saat daha erken yarım saat daha takılıp yatması gereken yazardır.