bugün

Egemen Bağış,Twitter'dan tapelerle ilgili açıklama yaptı: https://www.google.com.tr/#q=kuran + montaj + kuran + dublaj& safe=off
islam Dünyası, Egemen Bağış'ın cuma günü sallayacağı ayete kilitlendi...
kaybolan malezya uçağının kara kutusu, paralel yapılan araştırmalar sonucunda m.gökçeğin oğlunun evinde bulundu.
paralellerce yakalanıp göz altına alınan o.gökçek, ''ben onu ayakkabı kutusu sanıp aldım'' diyerek suçunu itiraf etti.
Melih Gökçek, ''#DictatorErdogan'' tweetini atıp atmamak konusunda kararsız...
-Melih Gökçek. "Sekiz sekiz dört dört müydü neydi?"
Zuckerberg sert çıktı: ''Zamanında amele kaynıyo diye çekip gidenler geri dönmeye kalkmasınlar. Kalplerini kırarım...''
--spoiler--
Mivitır kullanıcılarında endişeli bekleyiş...

Yanlışlıkla yasaklamayı yasaklayan Ak Parti'de gergin anlar...
--spoiler--
--spoiler--

- Sümeyye yanında mı?
- Yok babacım arkamda
- Tamam yanında yani işte
- Yok babacığım arkamda dedim ya
- Allah belanı versin senin ..

--spoiler--
twitter dan sonra ikinci bir emre kadar google'a giriş yasaklandı. kullanıcılar arama motoru olarak yandex kullanmaya başladı.
yoğunluğun artmasından hoşnut olan yandex yetkilileri bu fırsatı kendi lehlerine çevirerek google'ı ekarte etmenin peşinde.

google'a gelen şikayetlerin ardı arkası kesilmiyorken google yetkililerinden toplu açıklama geldi;

"ben ne bileyim ya, yandex miyim?"
Türkiye Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda yapılan oylamayla kuşu ötmeyen ülkeler listesine dahil edildi.
https://fbcdn-sphotos-f-a...23140974_1801138314_n.png
google dns ve opendns'in banlanmasından sonra yaran son dakika haberi:

--spoiler--
Milli Piyango idaresi, bu hafta yasaklanacak olan DNS numaralarını doğru bilen talihliye 2 milyon TL para ödülü verileceğini duyurdu...
--spoiler--
Twitter yasağı öncesi milyonlarca dolarlık Hotspot Shield ve Tor Browser hissesi toplayan bakan çocuğu kim? Az sonra...
''Değil videosu çıksa, gelip bizzat ben yaptım bile dese i-NAN-MA-YA-CA-ĞIM. inat değil mi arkadaşım!"
*
bm, türkiye'ye komşu ülkeleri uyardı : '' aklınız varsa bu ara hiç bulaşmayın... ''
"T4(Twitter'ı yasaklayan ülkeler) Zirvesi, bu sene Türkiye'nin de katılımıyla Kuzey Kore'de gerçekleşecek..."
--spoiler--

Başbakan Erdoğan: ''Hadi son bi mailinize bakın,kapatıcam''...

--spoiler--
Marmaray açılışına da katılan Somali Devlet Başkanı'ndan dostluk mesajı: ''Suriye işi olmazsa bize de savaş açabilirsiniz...''
Burak Erdoğan: ''Moralim sıfır sıfıııır sıffffııııııırrr!!!''
--spoiler--
Düşürülen Suriye uçağının pilotu konuştu: ''Aslen minibüs şoförüyüm ben. Savaş çıkınca mecburen...''
--spoiler--
jamaica hukumeti ile ilgili olan haberidir. anlatinca komik olmuyo tabi, okumak lazim.
Burak Erdoğan: ''Farklı zamanlarda yaptığım ingilizce konuşamayan Türk garson taklitlerini gizlice dinleyip montajlayanları Allah'a havale ediyorum...''
Başbakan'ın dün akşamki canlı yayın konuğu Oğuz Haksever idi. *
--spoiler--
''Lafa değil, icraata bakarım'' Sloganıyla Seçimlere Hazırlanan Tayyip Erdoğan, Bu Akşam Saatlerinde 2 dakika 24 Saniye Boyunca Sustu.
--spoiler--
--spoiler--
TiB, ''ne yazsan çıkıyo'' gerekçesiyle Google erişimine de son vermeye hazırlanıyor...
--spoiler--