bugün

uludag ilan bolumundeki sicirtan ilanlardir. ornegin;

kitap
ahmet buhan 1-2-3-4-5-6-7-8 matematik kitaplarımı satıyorum.

antika değeri taşıdığı için bi milyon dolara satılır. pazarlık payı vardır.
(luther, 17.09.2008 13:41)
1+1, 2+1, 3+1 kombili kızılderiliye evler...
uludağ ilan bölümünün yaran ilanlarıdır.

konu: benle cikarmisin bayan
benimle cikicak 16-18 yas arasi kiz ariyorum.büyük bir duygusal çöküntü içindeyim sevgilimden yeni ayrildim. çıkma işi oolmadı beni neşelendircek arkadaş arıyorum. iletişime geçelim.

(coskun373, 20.12.2008 14:57)
#1187 /msj
ilanı veren yazar: mevtai

--spoiler--
2009 öss
2009 öss'ye yerime girecek. sayısal-2 bilen birini arıyorum.
kazanırsa kazandığım üniversiteden her hafta bir kız ayarlayacağım.
söz veriyorum.
--spoiler--
* *
bayan doktordan çok kullanılmış g string arıyorum. bir türlü bulamıyorum. allah yardımcım olsun.
http://komedifikra.com/wp...ploads/deprem-bolgesi.jpg

(bkz: yorumsuz)
satilik araba ilani

"doktor ya da bayan değilim ama arabam temiz"
görsel
türçe dersi verilir.

k harfi nerde dayı?
'sahibinden' satılık daire ilanı, aynen aktarıyorum:

''temiz bir daire tapusu yoktur buralarda kimsenin tapusu yoktur zaten o konuda ben kefilimdir tapu aynı zamanda çıkıyor oraya zaten dagalgaz sobalıdır yenidri 15 16 selik bina''
1+3 sahibinden hukuk fakultesinde okuyan kız talebelere kiralik ev.**
sahibinden.com;

KAFESiNi NADiREN AÇABiLiYORUM YEMiN EDERiM AiLEMiZi PERiŞAN ETTi

BiR TANIDIĞIMIN HEDiYE ETTiĞi JAGO CiNS PAPAĞANIMI SATIYORUM.O TANIDIĞIMLA DA BÜTÜN iLiŞiĞiMi KESTiM.ALANA DAHA ÖNCE KERPETEN (PAPAĞANIN iSMi) TARAFINDAN PARMAĞI KOPARILAN KARDEŞiMiN KULLANDIĞI iLKYARDIM SETiNi BEDAVA VERECEĞiM.ZAMANINDA BiR PETSHOPA SATTIĞIMDA ADAM BANA PARAMI iADE ETTi VE 3. FOTOĞRAFI BANA YOLLADI.DiĞER KUŞLARLA DA FAZLA ANLAŞAMAMIŞ.

GEREKLi GÖRDÜĞÜM BAZI ÖNEMLi NOTLAR;
ASLA KAFESiNi AÇMAYINIZ.
AÇARSANIZ ELiNiZDEN HAYDARI EKSiK ETMEYiNiZ.
KERPETENE ASLA AGRESiF TAVIRLAR GÖSTERMEYiNiZ.
OLUR DA YEM VERMEK iÇiN KAFESiNE YANAŞIRSANIZ 3 KiŞiDEN AZ OLMAYINIZ.
YEM OLARAK HERŞEYi VEREBiLiRSiNiZ YEMEK SEÇMEZ.(BAMYA, KURUFASÜLYE, KABAK)

KOPAN UZVUNUZU BUZLA DOLU BiR TENCERE VEYA BENZERi BiR KAP iLE EN YAKIN DEVLET HASTANESiNE GiDERSENiZ ÇOK GEÇ KALMIŞ SAYILMAZSINIZ.
ALAN ARKADAŞA HAYIRLI OLSUN.

http://www.sahibinden.com...0110291WQQpXQQdisplayitem
(bkz: Sahibinden çalınık köpek)
hiç bizimkini yedinizmi?
görsel *
ateş seni çağırıyoooooooo..! (bkz: cehennem)
bilmem hangi maçta ünlü bir futbolcu olduğu varsayılan şahsın maç esnasında içip yarım bıraktığı ve taraftarlara fırlattığı şişeyi kapan birinin hafif yüklü bir paraya verdiği ilandır.
görsel
1 vuruş 3 lira

kocaeli fuarında hani vardır ya yumruk atarsınız kaç kilo çektiği görülür falan sikimsonik bi alet işte onun ilanı. millet kuyruktaydı.
http://www.sahibinden.com...5188606WQQpXQQdisplayitem

silinirse falan diye yazalım:

ARAÇ 2001 MODEL OLUP, iLK SAHiBiYiMDiR. ARACIN TÜM BAKIMLARI UCUZ OLDUĞU iÇiN iLK BAKIMDAN iTiBAREN SANAYiDE YAPILMIŞTIR. ARAÇTA SIRASIZ TÜP VARDIR STEPNENiN ALTINA SAKLANILMIŞTIR. RUHSATA HiÇ iŞLENMEMiŞTiR. ARAÇ BENDE BiRKAÇ DEFA YENi EHLiYET ALAN OĞLUMDA iSE BiRÇOK DEFA KAZA YAPMIŞTIR. ARACIN ÖN TAMPON ARKA TAMPON, ÖN KAPUT, BAGAJ KAPAĞI DEĞiŞiK OLUP, SAĞ VE SOL KAPILAR BOYALIDIR. ARACIN AiRBAGLERi YALNIZCA BiR KERE AÇILMIŞ YERLERiNE SOKULUP YAPIŞTIRILDIKTAN SONRA BiR DAHA AÇILMAMIŞTIR. ARACIMA HiÇ KASKO YAPTIRAMADIĞIM iÇiN BOYA ABiM VE ARKADAŞLARI TARAFINDAN ÖZENLE MAKiNE BOYASI iLE GARAJIMIZDA YAPILMIŞTIR. ARACA ABiM TARAFINDAN ÇiP GiBi BiŞEY TAKILMIŞ VE TARAFIMDAN (300DOLAR+40TL CEBiMDE O KADAR VARDI ) GiBi BiR PARA ALINMIŞTIR. BU ÇiPiN ARACI PARK EDERKEN KOLAYLIK SAĞLADIĞI VE YAKIT TÜKETiMi SAĞLADIĞI KARŞI TARAFTAKi NURi BAKKALDAN ÖĞRENiLMiŞTiR. ARACIN STEPNESi PATLAKTIR. OĞLUMUN ARKADAŞLARINDAN BiRi ARACIN TEYBiNi ÇALMIŞ OLUP, AiLESiNE ANCAK YUMATU MARKA ALDIRILABiLMiŞTiR. ARACIN SAĞ ÖN KAPISI iLE SOL ARKA KAPISINDA VE ARKA CAMIN YARISINDA SANAYiDE TAKTIRILMIŞ ÇiZiLEBiLiR UCUZ YOLLU FiLM VARDIR KALANI ÇEViRMEDE POLiS TARAFINDAN ANAHTARLA ÇiZiLMiŞTiR. ARAÇTA SiGARA iÇiLMiŞ OLUP, TAVAN YARI MAT SARIDIR. ViZESi 3 AY ÖNCE BiTMiŞTiR. LASTiK VE JANT EBATLARI FARKLI FARKLI OLDUĞU iÇiN VE TÜP RUHSATA iŞLi OLMADIĞI iÇiN ViZEDEN GEÇEMEMiŞTiR. AYRICA LASTiKLERDE iÇ LASTiK BULUNMAKTADIR ARACIN TÜM ÖZELLiKLERiNi ANLATTIM ALAN ARKADAŞA ŞiMDiDEN HAYIRLI OLSUN BiRAZ UĞRAŞTIKTAN SONRA GÜZEL BiR ARABA HALiNE GELEBiLiR. ARAÇ NOTER SATIŞLI OLARAK VERiLECEKTiR. 1600TL TRAFiK BORCU ÖDENDiKTEN SONRA SATIŞ HEMEN VERiLECEKTiR. ARACI 6 BANKADAN ALDIĞIM KREDi KARTLARININ ASGARi ÜCRETLERiNi ÖDEYENEDE VEREBiLiR. BAKKAL SAHiBi OLDUĞUM iÇiN FATURA YADA YAZAAR KASAA FiŞiDE KESEBiLiRiM. BELiRTTiĞiM GiBi ARACA TARAFIIMDAN HiÇBiR GARANTi VERiLMEZ TAMAMEN ALLAHA EMANETTiR. TAKAS ANCAK MONDiAL 150ZAT MOTOR iLE YADA TRiPORTOR iLE YAPILABiLiR. TAKAS FiYATI 5.450TL`DiR
Satılık 1990 model şahin. Arızası çözülemediğinden sahibinden satılıktır.
satilik karalüferli daire.
giriş bir milyon tl. hemen yan tarafta enter 2.000.000 tl.
lütfen halıya dokunmadan elleyin.
(bkz: üniversite mezunu şoför)

arayan da gümüşhane üniversitesi!