bugün

pazartesiymiş, cumaymış, cumartesiymiş, pazarmış, tatilmiş, hiç fark etmiyor. ruh halim hep aynı; sabah uyanmaya üşeniyorum.

bazen o kadar acıkıyorum ki ekmeğin arasına mutfağı koyasım geliyor.
Hocam Ece'nin başı ağrıyo 25 kişi tuvalete götürebilr miyz?

-Tabi kızım.

Hocam Ali'nin kolu koptu hastaneye götürecem.

-Kendi gder sen otur.
"bohem bir hayatım var" dediğinde adamın karizmasından geçilmiyor. sanırsın ressam pezevenk. ulan bohem bizde pasaklı demek göt.
Hayvanat bahçesinde;
ingilizler: Aman tanrımm ne kadar tatlılarr.
Türkler: Ahmet bak aynı sen.
ispanyol arkadaştan geliyor, o da bu konuda çok sıkıntılı heralde;
'why is monday so far from friday, and friday so near to monday?'
Drogbanın attıgı gol sadece akhisara girmedi.. Biliyoruz ! * *
"kendimi cok seviyorum, bana birsey olursa yasayamam."
profil fotoğrafına atatürk'ün resmini koyan birine atılan mesaj: inanır mısın atatürk'e çok benziyorsun.
Mart falan hikaye hacı. işini bilen kedi şubattada götürüyo valla .
Minibüste yaşlı teyze şunu uzatırmısın dedi, kendin versene teyze dedim kaç yaşında kadın minibüs şöförüne trip atıyo amk.
Keşke attığımız mesaja cevap gelmeyince "geri al" tuşu olsaydı.
Bazı kadınların "uyuya kalmışım" yalanı yüzlerinden belli oluyor. Çünkü bir yüzün o hale gelmesi için 3 ressamın 4 saat çalışması lazım.
hafta içi ölümüne uyumak isteyip, pazar günleri anlamsızca erkenden kalkanlar derneği başkanıyım.
küçükken evcilik oynardık, ben evi arkadaşlarıma kiraya verirdim.

-ali ağaoğlu.
film izlerken arkadaşım filmin sonunu söyledi. hışımla ayağa kalktım. birazdan ağzımı burnumu kıracaksın dedi. onun da heyecanı kaçtı.
Sınavdan çıkınca 80, arkadaşlarla konuşunca 50, soruları cevaplayınca 30, arabada 5, evde 15..
Eskiden bütün kızların gözdesiydim beni öpmeden duramazlardı ne olduysa 3 yaşından sonra oldu * çocukluğumu özledim * .
Kızın boyu 1.40 s3 kullanıyor. Akıllı kız, boy aynasını yanında taşıyor.
--spoiler--
Hattınıza tl yüklettiğiniz dükkandan, telefonunuza "yüklendi" mesajı gelene kadar uzaklaşamıyorsunuz ya,? işte onun adı fakirlik...
--spoiler--
ebem skildi şunu bulacam diye
mına godumun formülü, sanki çile
canım çıktı, saçlarım oldu ak
2 etme lafımı, ilk harflere bak.
facebooktan sizi kim silmiş, %100 çalışıyor.bizzat arkadaşım programladı.

1- kırtasiyeden bi adet a4 kağıdı alın.
2- listenizdeki kişilerin adını tek tek bu kağıda yazın.
3- her hafta bu arkadaş listenizde bi eksik var mı diye kontrol edin.

hadi kolay gelsin.
Güzel rüyalarda keşke 'kaydet' butonu olsaydı.
En çok kullanılan organ göttür. Onunla dinler,onunla güler,onunla anlar,onunla içer bide üstüne en çok da ona güveniriz...
Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü, hazırlık sınıflarında zorunu tutulacak "Kim Milyoner Olmak ister - 101" dersinin 2013-2014 güz dönemine yetişeceğini açıkladı.
gideyim de yeni teknolojik alet alan arkadaşıma; "keşke haber verseydin la, 200 lira ucuzunu bulurdum" diyeyim de günüm güzel geçsin.oda hassktrr ya diye içerlesin.