bugün

Ulan kimsede sormuyor ki kırmızı mercimek, neden turuncu?

edit:niye bu kadar eksi almış bu entry, anlamadım bu kadar kırmızı mercimek seven, bir toplum olduğumuza sevinmelimi üzülmelimi anlamadım. hiç bu kadar kırmızı mercimek seveni bir arada görmemiştim.
alışveriş siteleri, siteye "sen yabancı değilsin, sana şu fiyata olur" butonu eklemedikleri sürece; alışverişte, esnaftan kesinlikle şaşmam.
sözlük kastı face versene,
face kastı skype versene,
skype kastı whatsapp versene,
whatsapp kastı yanıma gelsene,
cafe kastı bize gelsene,
koltuk kastı yatağa gelsene,
yeterince kasıldık siktirip gitsene.

edit: bak arkadaşım, şuraya yazdığım şeyin anlaşılmamış entry olmasından hiç memnun değilim. bi karar verin ulan.
bugün cumaya gelmeyenler cok şey kaçırdı.hoca 2.rekattan sonra serbest bıraktı.
görsel
3 saatlik titanic filmini anlatmak gerekirse,
geminin içinde 2 tane genç var ilişkiye
giriyorlar gemi cünüp olup batıyor.
--spoiler--
Karanlıkta şarj aletini prize takmaya çalışırken verdiğim mücadeleyi çok yakında beyaz perdeye taşımayı planlıyorum.
--spoiler--

--spoiler--
'Tuzlu fıstığın kabuğunu aynı tabağa soyup, sonra da o tabağın içine fıstık arayanlar' olarak toplansak evreni kaosa sürükleriz. nereye sürüklüyon yaraam, sen önce o fıstığı bul bi.
--spoiler--

--spoiler--
en çok da sürahiden su içerken bardağa ihtiyaç duymayınca yalnızlığının farkına varıyor insan.
--spoiler--

--spoiler--
- adın ne senin? + Burak. - aa ne değişik isim. anlamı ne? + ceza sahasında düşen ilk futbolcu tanesi.
--spoiler--
mini etek giydirecek kadar medeni, ortamlara gönderecek kadar geniş her halden anlayacak kadar anlayışlı bir erkek aradığını söyledi. ben de o tür yavşaklar yozgatta yetişmez dedim. yobaz dedi. hareket çektim. uff defol be slk dedi. herkese kondom sloganı atarak uzaklaştım.
bir cumartesi çalışanından geliyor,

--spoiler--

Daha güzel, daha dinç, uykusunu almış bir insanlık için,

Yatsın bu dünya..!

--spoiler--
--spoiler--
Türk kızına bu mesajı yazsan sana vereceği
cevap budur.

+ Aşkım Ezgilerle oturuyorduk büyük bi patlama
sesi duyduk iki terörist içeri girdi bir tanesi
canlı bomba olduğunu diğeri ise psikopat
olduğunu söyledi kolumu kırdı yüzümde ve
vücudumda çizikler var 5 yerimden bıçaklandım
arkadaşım öldü , polis zor kurtardı bizi bu
mesajıda bir arkadaşa yazdırdım.

- Ezgi kim?
--spoiler--
" Bizler çocukken dayak yiyince ağlayan değil,ağlayınca dayak yiyen bir nesildik. * neslimiz tükenmesin:) "
Türkiye'de şiddet gören kadınlar için kadın sığınma evleri yapılacağına şiddete meyilli kocalara hayvan barınakları yapılmalı.
--spoiler--

"artık nasıl bir vergi ödediysek hem bütçe açığını kapadık hem suriyeli baktık hem de başbakana uçak aldık vay arkadaş"

--spoiler--
"BiM'den prezervatif alırsanız olacağı buydu."
beğen mesaj atayım.*
Bir erkek gitmek isterse ayakkabısını 1.5
saniyede bağlama rekoru kırabilir, fakat bir
kadın gitmek isterse ayakkabısını eline alır
ve gider.Bu da böyle biline.

önce yardı, ardından bi düşündürdü...
internet Exploreri tersten okuyunca chrome yok yandex yalan yazıyormuş.
Bir taşın üzerine seni özledim yazıp kafana atıcam o zaman anlarsın belki özlemenin ne kadar can yaktığını.
14 Subatta elinde hediye paketi bulunan herkesi canlı bomba diye ihbar edecem. çok yalnızım sanırım.
bi güzellik yapsana gece bende kalsana kitabına uydur gel uysa da uymasa da. çekeceğin var elimden alacaklıyım teninden ne dediğimi anladın sen acil durum uyansana.

Murat DALKıLıÇ

uyudun mu ?

Cem YıLMAZ
son zamanlarda moda olan, virüs gibi yayılan;
Kızın tipi Tavşanlı Linyitspor, attıgı tribi Barcelona...
Az önce otostop çektim. Kamyoncu aldı arabaya. Bide üstüne 5o tl para verdi ne iyi adamlar var ya. Ama şuan ormana doğru gidiyoruz kestirme yol var herhalde. Böyle iyi niyetli adamlar kalmadı.
görsel
"Şeytan diyo ki duvarına kalp koy kaç :D"
"Kimin yanında mutluysan ona aitsin.. ♥"
"Bende ''mesaj attığım an cevap hemen gelicek lan o kadar'' diyenlerdenim."
"Kızlar hem romantik hemde güçlü, sert erkekleri severlermiş napalım yani, Mum ışığındamı tokatlıyalım ? * "
"Kendine yakışanı sev, herkese yapışanı değil !.."

hepsi bir erkek kişisinin duvarından alınmıştır. noktasına virgülüne dokunulmamıştır. devamı var ama bu kadar yeter.
-ay canım ne tatlısın, adın neyy.
+ali
-ali mi iyyyy ne kadar banel.
+amcamın adını koymuşlar ben ne yapayım.
-amcan kim senin?
+ali ağaoğlu
-nereye domalıyorduk.