bugün

oldukça eğlendiren ve zevk veren eylem. kızlarında aşırı hoşuna gidiyor. evet.
Bu zamana kadar iki (2) kez basima gelen ve bana guzel yara izleri birakan olay.

Umarin bir gun bana denk gelirsinde o ceneni eline veririm *

Adam mi sandiniz kendinizi?
Ayıptır ya nasıl insanlarsınız.Sevgilisi olan kızlara gözümün ucuyla bile bakmam samimiyet kurmam kesinlikle.
tam burnunun üstüne kafayı ya da tam gözünün üstüne yumruğu hak eden erkeğimsi davranışı. böyle durumlarda şiddet çözümdür.
Değil bana önümde yürüyen çifte laf atsın biri ağzındaki her şeyi takım olarak eline veririm.

Edit: Brocode denen şeyde kanundur bu.
erkekliği çük sahibi olmak zanneden orospu çocuklarıdır bunlar.

genelde köşe başlarına sinerler ve gruplar halinde takılırlar.

tek olsalar ağızlarını dahi açamazlar ama topluluktan aslan kesilirler.

adam olmaktan bihaber vaziyette elindeki tesbihle adamlık taslarlar birde.

kısaca göt yaratıklardır.
bu eylemde bulunanın karısına da başkalarının aynı eylemi yapmalarını temenni ettiğimiz, mezhebi geniş hareketidir.
piçliktir.
Erkek arkadaşı vücudunuza bir delik daha açarak eylemi sonlandırabilir. Neyse zaten bunu yaparak götveren oluyorsun delikler artmış olur.
delikanlılığa, adamlığa sığmaz. ulan biz yanında hanım varken bırak laf atmayı bir erkekle kavga etmemeyi öğrendik kadına olan saygımızdan.
böyle durumlarda hemen gerilirim çünkü hiçbir erkek altında kalmaz. o kadar erkek birbirine girerken siz bir köşede aman yapmayın aman durun diyerek dehşete düşerseniz. panik atağınız varsa ağzınıza sıçabilecek eylem. bizim yanımızda kavga etmemeye çalışınız.
Orospu çocukluğundan başka birşey değil.
çok ağır serefsizliktir.
bir kere yaptım. kız ağır terbiyesizlik yapınca dayanamadım. umurumda değil, karı isterse yedi kocalı hürmüz olsun yedi kocası da böyle yanında otursun, o lafı yine de sokardım. zaten sonra utandı, yanındaki eleman kaldırdı bunu gittiler.
insanlara laf atmayın. yanında erkek ya da kadın olması önemli değil. efendi olun.
Yanında erkek arkadaşı varmı yokmu gözetilmeksizin kızlara laf atılmamalıdır. Aslında erkeklerede laf atılmamalıdır. Medeniyet yahu.
Amaç laf atılan kızın,bu çağrıya kulak asıp erkek arkadaşının yanından ayrılıp laf atan adama koşacağı hedeflenmişse Bile ağır gerizekalılık örneklerinden biridir.Ki amaç rahatsız etmekse rahatsız edenin bu girişimden ötürü rahatsız olduğunu düşündüğü kişiler tarafından zihin özürlü olduğunu net bilmesi gereklidir. (bkz: amaçsız haraketler)