bugün

(bkz: bir sakıza yapılabilecek en büyük zulüm)

çok mu belli ettim?
Okulda dayak yedim bunu gören tanımadığım üç insan yanıma yardıma geldi.iyi misin falan diye sordular teşekkür ettim ben artık amfiye geçsem iyi olur dedim.içlerinden biri bu halde gitme arkadaşların gelene kadar kal bari dedi.işte o an sözlük arkadan hüzünlü fon müziği çaldı beynimin içinde.Ağzımı açıp da benim hiç arkadaşım yok ki diyemedim...
akıllı telefonunuzun şarjı üç gün bitmiyorsa bu şarkı size(bize) gelsin...

sen yalnızsın arkadaş..
yalnızsıııınn
dırırırırırım...
yalnızsıııııınnn...
Kitaplıktaki kitapların her geçen gün çoğalması.
evde salak salak bağırıp çağırmak . içinde ki enerjiyi saçma hareketlerle belli etmek de kime ?
Abimin kramponlarını almak için dolabını açtım bugün, dolaptan bi anda abimin parfüm kokusu yayıldı etrafa bir kez daha, çok özledim diye geçirdim içimden...
gecenin bu saatinde sözlüğe girip entry okumak akabinde çift kişilik çay demleyip tüm demliği tek başına sabaha kadar sigara ile içmektir. arka fonda çalan Kissing Cousins - Don't Look Back'i unutmamak lazım tabii.
bu saatte sözlükte olmak * .
çok yorucu birkaç günün ardından işlerinizi tamamladığınızda 4 5 günlük uykusuzluğa yalnız katlanmak zorunda kaldığınız andır.
Sevindiğinde sevinen üzüldüğünde üzülen birinin olmamasını anlamaktır aynı zamanda.
görsel
Sözlükte tam 1.30 saat tek başıma kalmam. aga harbiden yalnızız be.
Sevdalıdan uzak olunduğu akla gelen, nefeslerin boğazda düğüm düğüm olup aşağılara inmediği an.
2 gün bakılmayan whats app ta tek bir mesaj dahi olmaması.
ulan iyice duygusallaştım amk.
canın sıkilıp whatsap'ı açtıgında hic mesaj gelmis olmadığını ya da mesaj yazacak birinin olmadıgını anladığın an.
Yalnızlığımızı, yalnızken değil de biri gelip bizi tamamladığında fark ediyoruz sanırım, eskiden ne kadar yalnız olduğumuzu.
Ne zaman ki şarkılarda içinizden bir parça kopuyormuş gibi hissettiğiniz an yalnız olduğunuzu anlarsınız.
Oje kapaklarında diş izi olması.
Anlayamazsınız.
Heyecanımı birileriyle paylaşmam lazımdı. Elimde telefon, hızla akıldan geçen arkadaşlar yavan geldi. Elim sana gidiyordu, ama biliyordum ki artık yoktun. Yalnızdım ben..sonra ne heyecan kaldı, ne mutluluk.
Herkes birileriyle bir yerlere gittiği zamanda kulaklık ve telefonunla başbaşa kaldığın an.
yaşadığın şehirde deprem olduğuna dair haberler çıkar ve hiç kimse seni aramazsa yalnızsındır.
Öğlen sigara bira falan almaya gidince sesinizin bi an çıkmaması,ya da ilk uyandiginiz anmış gibi garip bir ton ile çıkması.
bence yalnızlık anlaşılmaz yaşanır anlaşıldığı an yalnız değilsindir.
5 kişi bir yere gittiğinizde herkesin ikili eş olup birinin dış olması durumu. Kimse o duyguyu yaşamaz umarım.
güzel bir pazar günü millet eşiyle, dostuyla, manitasıyla gezerken, bir kafeden diğerine akarken, evde bilgisayar başında izleyecek dizi aramaktan sıkıldığın andır.