bugün

Kafayı yediğim an gidip içini dökememek tamda bugün olduğu gibi. Sana ihtiyacım var diyememek.
Ulan şuraya yazacak tonla şeyim var da..

Yazılanları okuyunca bu kadar dertli insan varken yalnızım denir mi..

Canınız sağolsun lan hepinizin!
yatarken kimseden iyi geceler mesaji almiyorum ben yada kimseye mesaj yazmiyorum.
Boş bi günün olduğunda dışarı çıkacak kimsenin olmadığını fark ettiğin an. Bi de şey var ya o telefona baktiginda mesaj cevapsız arama görmek istiyosun ama hiçbir şey göremiyorsun. Özellikle erkek bir bireyden şefkat görmeyeli çok oldu sözlük aşk istiyo insan.
Başkalarından bir beklentiniz olduğu her andır. Bir şey beklemeden yaşadığınız takdirde yalnızlığın kötü anlamda 'anlaşılabilir' bir durum olmadığını anlayabilirdiniz.
Kahve icmek.. Şahsen ben çay içerken yalnız olmam çay muhabbet ister çünkü ama kahve istediğim zaman anlarim ki yalnızım kahve de yalnızlık ister...
Yalnız olan zaten bilir. Bilmeyen yalnız değildir. Yalnız olmayan avcunu yalasın.
Hastayken, nane limonu, salya sümük kendin kaynattığında, hissettiğin andır.
kimse yalnız değil Allah c.c var.
Derdinizi değil mutluluğunuzu paylaşacak kimseyi bulamadığınızda. işte o an anlaşılır.
tuvalete girdikten sonra bakarsın ki peçete bitmiş, peçete verin diye bağıracak kimse yoktur, o an L halinde peçete almaya gidecek olmak ve bu hale düşüren hiç olmamış insanlar tokat gibi çarpar işte.
Her zaman kendini hissettirir. kaçmak nafile çünkü artık parçandan kaçamazsın.
Yalnizken daha iyiyim serefsizim.
bir iki.kisi yeterli oluyor.hayatimda.
uyuma ya da uyanma saatine kimsenin karışmadığı ve önceden özgürlük gibi gelen bu durumun bir yerden sonra sana ölesiye yalnız olduğunu hissettirdiği anlardır.
Eve Mutlu Mutlu gelip bir anda aklına gelmesi ama onun artık Hayat'ında olmamasıyla anlaşılan durum...
Aynaya bakip "benden yalnizi var mi ?" demek
bazen de yalnızlığın sona erdiği andır.
ben bu zamana kadar yalnızmışım der insan, kalabalıklar içinde yalnızmışım..
çok uzun zaman önce anladığım çevremdekilerin içinde ki yalnızlığımdır.
Kafesinden çıktığın her an anlıyorsun ama gocunmuyorsun. çünkü yalnız olmayan insanların çoğunun gözlerinde libidolarını görüyorsun, insan bir seviniyor bir seviniyor anlatamam.
Tam da bugündür. Eski sevgilinin ben evleniyorum diye aradığı gündür.
dersten işten güçten sıkılırsın da bitsin diye didinirsin. bitince dank eder boş zamanında vakit gecirecek birisinin olmadıgı. ya simdi dersin kendi kendine. şimdi napıyoruz? insan yalnız da eğlenemez mi diye kendini avutmalar takip eder bunu. ardından farkedersin kendini avuttuğunu. o his zehir gibi yayılırken yavaş yavaş zihnine bir mesaj geldiğinde kaçırmayayım diye uzun zamandır sessizde olan telefonunu sessizden çıkarırsın. son arama gecen ayın. son mesaj operatöründür. önceleri yalnız için sıkılır ardından boğazına bir şey düğümlenir. ağlamaklı olursun. ağlayamazsın . çünkü gözyaşlarını görecek birisi dahi yoktur. kendi içine hıçkırırsın biraz. kafanı masaya koyup uyumak istersin o an. fakat uyunmaz çünkü o his göğsünü sıkıştırmaktadır. işte bu durumun çaresini bilen derdine derman birisine ihtiyaç duyan herkese selam olsun.
Doğum gününde yalnız bankaların ve Türkcell'in doğum gününü kutlaması.
Tam dibe batarsın kimse olmadığını düşünürsün ya heh Allahın şah damarından yakın olduğunu hatırla.
yalnızlık etrafındaki kalabalığın niceliği ile ilgili bir şey değil niteliği ile ilgili bir şeydir.

1000 kişinin arasında yalnız kalmak da, 1 kişi ile 1000 kişiden fazla kalabalık yakalamak da mümkündür.
kendinizi etrafı kalabalık olan insanlarla kıyaslayıp "ben yalnızım" diyorsanız sadece ilgi bekliyorsunuzdur.

kendinizi yalnız insanlarla kıyaslayıp "ben yalnızım" diyorsanız sadece mutsuzsunuzdur.

kendinizi tanrıyla kıyaslayıp "ben yalnızım" diyorsanız,

o zaman muhtemelen şükretmeniz gereken bir yalnızlığınız vardır.

çünkü benim yalnızlığımın tek bir saniyesi bile bunların hepsinden çok daha mutsuz, çok daha çaresiz ve çok daha yalnızlıkla doludur.