bugün

gunden gunden tuketir insani bu lanet.
her gece aklina,kalbine vurur, hayirlisi der uyursun.

allah bir gun hayirlisini verdigin icin sukrolsun diyerek rahat uyumayi nasip eder insallah.
Kalabalıkların içinde yalnızız, ağlasak sesimizi duyan yok, gözyaşlarımıza dokunan yok.
öyle kötü hissettiriki ne uyumak istersiniz, ne yemek. çok kötüdür yalnızlık.
Hissettiğim duygudur.
Etrafında bir sürü insan vardır ama yine yalnızsındır.
insan öyle hisseder arada. Ama yalnız olmak çok ayrı bir durum.
Teknolojinin insanlara attığı en büyük kazıktır. Bazılarımıza göre sevdiğimizin bizi sevmemesi durumudur.
kalabalıklar içinde olduğunuzu ya da bir görüş belirtip size göre mantıklı olduğunu düşünseniz de kimsenin desteklememesi sonucu gelen bir his'tir. hani derler ya bu konuda yalnız değilsin diye hakikaten doğrudur böyle bir destekleyici görüş gelirse yalnızlık hissetmezsin. yine de yalnızlığı çok fazla sevmeyin. çünkü gün gelir yalnız olmayacağım artık derken yalnızlık öyle bir alıştırmıştır ki hop nereye sen yalnızlığı çok sevmiştin çok alışmıştın ama der iç düşünceniz ve allak bullak olabilirsiniz.
Fotoğraflarına, son görülmesine bakıp sözlüğe girmektir. Sezen aksu dinleyip ,halil sezai cem adrian düetlerine eşlik etmektir yalnızlık. Hissetmeyin yalnız olduğunuzu sahiplenin bu daha kolay. Gurur duyun yalnızlığınızla
ve zirvedekiler daima yalnızdır.
fiilen yalnız olmak değildir. adı üstünde hissetmek, birileriyle olmak bu hissi alıp götürmüyorsa, birilerinin olması yalnız olmadığınız anlamına gelmez ve yalnız hissedersiniz. ben çokça yaşıyorum bu durumu, acaba ne zaman bitecek.
sabahtan beridir üzerimde hissettiğim durum. pazartesi sendromu mu yoksa yalnızlık hissi mi tam çözemedim ama belki de ikisinin karışımıdır. bir de aksi gibi böyle zamanlarda en alakasız insanlarla bile iletişim kurasınız gelir ama kimsenin size ayıracak vakti olmaz ya hepten bu duygunun dibine vurursunuz. akşam olsa da gitsek keşke.
bana göre böyle bir şey yoktur.

yalnız hissetmez insan. yalnız kalır veya kalmak ister. veya arkadaş çevresinden istediği ve ihtiyaç duyduğu ilgiyi göremez.

yalnız değilseniz ve buna rağmen de yalnız gibi hissediyorsanız. arkadaş çevrenize bir bakmanız lazım. sizin onlara verdiğiniz değeri onlar size vermiyor olabilir.
düşünce ve hislerini kimsenin anlamaması neden olur. böyle durumlarda olabildiğince kendimizi anlatmaya çalışmalıyız. böylelikle bir nebze bu kötü durumun önüne geçmiş oluruz.
işte tam bu anda kendine değer verip başkalarının saçmalıklarını dinlememeyi ögrendigin andır. Bazen bir seçim bazende zoraki bir durum.
Kaç milyonun içinde nereye gidersen git peşinden gelir. Siyah gözlere şarkısı eşliğinde bir noktaya dalarsın . Kimse umrunda olmaz, çünkü zaten yalnızsındır.
Bugünlerde sınıfın ıq seviyesi düşük olması sebebiyle yaşadığım duygudur liseye geçeyim sosyalleşcem iyi bir ortamda .Şehir dışında lise okumak.
dünyanın en güzel hissidir.

kimseyi yalnızlığıma dahil etmeyecek kadar çok seviyorum yalnızlığı.
Ben de uzun zamandır yalnız olduğumdan iyice kanıksadım bu durumu ve ciddi manada seviyorum aslında değerli yalnızlığımı. iyiki varsın güzel dost.
Bazen yalnız hisseder insan ama aklıma sevdikleri insanlar ya da bir anı gelir en zor anında belki dışarı da bir kişi tarafından sıcak bir tebessüm bazen bir küçük çocuğun size bakması her şeyi unutturur. Önemli olan kişi o anı içselleştirip psikolojisini olumlu şekillendirmektir.
yalnızlık özgürlüktür kimseye bir bağlılığın olmamasıdır, büyük bir nimettir, yalnızlığı hisettmeyin, yalnızlığı yaşayın,tadını çıkarın.
hep çok yalnız bu sözlük ahalisi.
ya olum hiç aileniz, eşiniz dostunuz yok mu sizin ha? zaman zaman yalnızlık hisseder insan tamam ama sürekli yalnızlık edebiyatı sıkıyor.
çok yolnozom.
o eskidendi şimdi bozukta fotoğraf makinelerimle eskiden kalmış olsalar da mizah dergilerimle baya baya huzurluyum.
Şu yalnız insanlar hatayı ne zaman kendinde arayacaklar çok merak ediyorum.

Kimse senin yanında olmuyorsa problem sen kaynaklıdır.
O olmayinca iliklerime kadar yapayalniz hissediyorum kendimi..
Kurtulamadığım o muhteşem duygu hoşnut değilim ama düşününce de mantıklı gelmiyor değil.
Sevgili olsa onca dırdır vırvır tek başına sakinlik daha bir sürü örnek çıkar.
Velhasıl yalnızlık iyidir.
Pakette son kalmış sigaranın yalnızlığı var üstümde hem üzülüyorum hem yanıyorum bu nasıl bişey.