bugün

Yanından geçtiğin yollu kızlar selam takılalım mı felan derler. Sürekli seni taciz ederler.
--spoiler--
Yakışıklıyım kızlar eklesin
--spoiler--
Bu bana bakmaz dalga geçer gibicesinden düşünülerek yakınlık kurulmaz.
Arkadaşlardan edindiğimiz tespitler.
Sevgiliniz kolay guvenemez yaninizdaki her kızın size yazacagini düşünür tabi özgüveni varsa hiç sallamaz.
Bazen aynaya bakip "ulan cok sanssizim be, kiz olup da seninle birlikte olma keyfinden mahrum kaldim"

Diye dusunmek zorunda kalmaktir.
Bu cocuk kesinlikle cok capkindir uzak durmak lazim diye yaftalanandir. Hayir Benim başıma sıkÇa geldiginden biliyorum.
Geçenlerde, Ankara Kızılay'da Mado'nun önüne 2 dk iş için arabayla durmuştum. Ön tarafta (arkadaşını beklediğini sandığım), 1.70 boylarında kot pantolonlu, badili bir kız arabama yanaştı. Motor bi görüntüsü yoktu yani. sağ cama tıkladı. Korktum amk. Camı araladım, pardon rahatsız ediyorum ama bir şey sorabilir miyim dedi. Buyrun dedim. işiniz var mı dedi? Ben de var gibisinden afalladım. Akabinde, işiniz yoksa takılabilir miyiz diye soracaktım dedi. Ohaa lan. Tırstım valla. Piçlik yok içimde. Kusura bakmayı işim var dedim. Peki deyip gitti. Şimdi araba mı yakışıklı ben mi orasını (bmw-mercedes değil arabam) ayırt edemedim.
(bkz: vay amk)
Ciddi dusundugunuze inanmıyorlar :s
seçme şansın çok oluyor bu da insanı yanlış seçime sürüklüyor. kendimden bilmiyorum çünkü sik gibi bir sıfata sahibim.
küçüklüğünüzde diğer erkekler tarafından dayak yemek. nereden mi biliyorum :( çok yedim sözlük.
gelip bir azerinin "ne kadar gözalsın" demesi.
(bkz: Yok).
oo kendimden biliyorumcular gelmiş *

yakışıklı olmanın dezavantajı yoktur arkadaşlar. burada siz hilkat garibelerine sempatik görünmek için kendi malını kötüleyenlere bakmayınız. yakışıklı olmak doğanın şanslı pipisi, tanrının şanslı kulu olmaktır. hiçbirimiz tanrısal varlıkları, efsanevi karakterleri hatta mitolojik kahramanları düşünürken ortalama ya da yakışıklı olmayan birilerini yakıştıramayız. gelin bunu kendimize itiraf edelim ve mevzuyu kapatalım. yakışıklı olmak hayata bakış açınızı tamamen değiştirebilecek kadar önemli bir pol pozisyonudur.

kendimden biliyorum.
Yakışıklı erkeğin etrafında fazla kız olması, bulunduğu ortamlarda dikkat çekmesi ilişkisinde sorun yaratabilir.
(bkz: Pelle lütfen)

Guzel olmanın dezavantajları yanında hıcbır seydır.
Bazen beni yakışıklı olduğum için mi yoksa insanlığımdan mı seviyorlar diye düşünüyorum.çirkin olsaydım yine bu insanlar yanımda olacak mıydı?
yakışıklı olmak bir avantaj dır. bunun dezavantajı ise parasız ve akılsız olmaktır. tek yakışıklılık saman alevi gibidir. kömürü tutuşturmadan harlar biter.
oo gelmiş yine bütün oliver martinezler..he he hiçbiriniz ersin korkut değilsiniz uruk-hailer sizi.
(bkz: yakışıklılıktan uyuyamamak)
Uyutmuyormuş, öyle deyolla.
yanında über bir kadınla dolaşamayacak olmaktır.

http://www.justinmchood.c.../12/Ugly-Guy-Hot-Wife.jpg
Kadinlar size güvenmiyor tatlimlar. Oturun aglayin bence.
Karsi tarafin sizin sevgilinizin oldugunu dusunmesine,
- erkeklerce bazi ortamlarda kıskanilmaniza,
- kizlarin götünün kalkmasina,
- havali oldugunuz düsünülup ortamlara dahil olmamaniza..
Vb bazi kötü durumlara neden olur bu yakisiklilik. Iyi yanlari cok fazladir bu kötü yanlarindansa.
yakışıklılığınıza ek olarak utangaçsanız katlanılmaz olan dezavantajlardır.

kızların "ya ne olsa bu bana bakmaz" şeklindeki yaklaşımı sizi zor durumda bırakabilir.
Guvenilmez. Cogu kiz baglanmaktan korkar.
Bin bilsende bir bilene sor. Yanlış atasözü yazdım sanırım. Ben nerden bileyim abi, gidin yakışıklılara sorun.