bugün

entry'ler (18)

eroll c

16 Ekim 2015 saat 13.30'dan sonra başladığım joytech eroll c elektronik sigara deneyimlerimi burada paylaşacağım.

Öncelikle esigara zararlı kanser yapıyo vs vs türünden haberleri çok araştırdım. Sigaradan daha zararlı olduğunu düşünmüyorum.

Aleti internetten bulduğum bir e-ticaret sitesinden sipariş ettim. 1 gün sonra geldi. Aras kargo ile şubeden aldım, kapıda ödeme sistemi ile ödemeyi yapmış oldum.

Kutusu Iphone kutusu gibi yapmışlar, alet beklediğimden daha küçük geldi. Bu kadar ince ve küçük olacağını düşünmemiştim. Esigara hemen hemen bir sigara ebatlarında. Tek sigara kısa winstondan biraz uzunca. Kutu içeriğinden
2 adet koni
2 adet atomizer
2 adet pil
2 adet likit dolum tankı
1 adet kutu (şarj ettiğiniz kutu, çok şık)
1 adet şarj adaptörü
1 adet usb şarj kablosu
1 adet kullanım kitapçığı (tr yok)

çıkıyor. Aslında siz 2 tane esigara almış oluyorsunuz. Benim verdiğim eroll-c gold renginde, sigaranın kendisi puro renklerinde. Uzun araştırmalarım sonucunda bu esigarayı, sigara ebatlarına en yakın olduğu için tercih ettim. Sigara içmenin ne de olsa psikolojik yanı da var en azından onu da bastırırım diye.

Esigara Joytech'in resmi internet sitesinden güvenlik koduna bakarak orijinal olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. Bu da güzel birşey.

1. Gün 16 Ekim Cuma: 13.30 gibi başladım. ilk başta hemen şarja taktım şarjı tam doldu, likit dolum kısmına likiti koydum. Ve başladım hemen. Önce ters yerinden içime çekmişim ona dikkat edin, az kalsın bozacaktım cihazı. Nefes çekeceğiniz yer likiti koyduğunu taraf olmalı. Nefesi çekmeye başladığınız an diğer ucundan mavi led ışık yanıyor. Çok hassas, az bi nefes çekmenizde hemen devreye giriyor. ilk çekişte bir bok gelmedi, bozuk dedim kendi kendime. Ancak atomizerin likitle dolması için biraz zaman vermelisiniz. Atomizerin takıldığı kısım dıştan biraz ısınıyor, normaldir. Daha sonra duman gelmeye başladı. Açıkcası nargile gibi ama keyifli. Akşama kadar arada 3-5 fırt çekerek devam ettim. Ancak ilk likit dolumunda likit çabuk bitiyor. Bunun da sebebi atomizerin ilk dolumdaki likiti çabuk tüketmesi. Sonraki dolumlarda olmayacak diye düşündüm. Akşam eve giderken arabada kullandım, kesinlikle koku yapmıyor, kül yok oh mis gibi. Eve giderken hızlı hızlı çektim içime bu sebeple ağzıma biraz likit tadı (sıvısı) geldi, bu da midemi bulandırdı. Hızlı hızlı içerseniz boğazınızda yanma ve kuruluk yapıyor. (ilk günler yanınızda su bulundurmanızı tavsiye ederim)

2. Gün 17 Ekim: Elma aromalı 9mg nikotinli likit koydum, markasını bilmiyorum. Aldığım yer önermişti 25 TL'ye almıştım. nikotin oranı düşük ama light sigara içenler için doyurucu. ilk güne nazaran daha tecrübeli olduğumdan yavaş yavaş ve uzun çekiyorum içime. Dumana doyuyorsunuz. Dünden bu yana sigara içmedim, öyle geberecek şekilde sigara içme isteği de yok. Ama şunu söyleyim bu asla tam olarak sigaranın yerini tutmuyor. Likit, ilk dolum kadar çabuk bitmiyor.

Tecrübelerimi editleyerek yazmaya çalışacağım.

Eksileri:
- Şarjı az gidiyor, yani 20-30 fırtta şarj bitiyor.
- Hızlı hızlı çekerseniz likit ağzınıza geliyor bu da tatlı gibi olsa boğazını yakıyor.
- Biraz boğaz kuruluğu yapıyor.
- Likit koyma yeri çok az diyorlar ama bana çok büyük sorun gibi gelmedi. Kökü bende ne de olsa, doldururum.

Artıları:
- Şarj kutusu esigarayı 20-30 kez şarj ediyormuş, ağır olmadığı için cepte taşınabilir. Yani 1-2 gün rahat idare eder. (Likit yanınızda olmalı)
- Koku yapmıyor, nerde isterseniz orada için.
- Nikotin ihtiyacını karşılıyor. Amaç zaten sigarayı bırakmak bu nedenle tam doyurmasını beklememek lazım.
- Anlık krizlerde hemen bir fırt çekip ihtiyaç gideriliyor.
- Şarjı bitmeye yakın içine çektiğinizde ucundaki mavi led yanıp yanıp sönüyor.
- Çok küçük, uzaktan bakan birisi esigara içtiğinizi anlamaz.
- Şarj kutusu çok şık, yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

ankaradaki patlamayı teröristler yapmıştır

@DrBereday kimdir?
bkz:
http://www.sabah.com.tr/g...rcek-kimligi-ortaya-cikti

badoo daki türbanlı kızlar

Bot'tur onlar bot. Sazan yakalamaktır amaçları.

yakışıklı olmanın dezavantajları

Geçenlerde, Ankara Kızılay'da Mado'nun önüne 2 dk iş için arabayla durmuştum. Ön tarafta (arkadaşını beklediğini sandığım), 1.70 boylarında kot pantolonlu, badili bir kız arabama yanaştı. Motor bi görüntüsü yoktu yani. sağ cama tıkladı. Korktum amk. Camı araladım, pardon rahatsız ediyorum ama bir şey sorabilir miyim dedi. Buyrun dedim. işiniz var mı dedi? Ben de var gibisinden afalladım. Akabinde, işiniz yoksa takılabilir miyiz diye soracaktım dedi. Ohaa lan. Tırstım valla. Piçlik yok içimde. Kusura bakmayı işim var dedim. Peki deyip gitti. Şimdi araba mı yakışıklı ben mi orasını (bmw-mercedes değil arabam) ayırt edemedim.

sözlükte 1 ay konuşulan kızın erkek çıkması

1 ay kadın taklidi yapabilmekte takdir edilecek bir durummuş.

opel garage

Kesinlikle tavsiye etmem. ustaları kalitesiz. özellikle dizel araçlardan hiç anlamıyorlar. Yaklaşmayın derim...

1 60 boyuyla seni aşık ederim bak diyen kız

1.60 ne ya iddaa oranı gibi şaka maka 1.40'ı da gördüm ben

175 boylu erkeğin yuvarlayıp 180 im demesi

1.75 ama 1.80 gösteririm. Yerse hesabı. Topuklu giyen kadınların yiyeceğini sanmam.

hgs

Bak bu iyiliği uludağ dışında kimseye yapmam. HGS'de muhatab arıyorsanız (Ankara için) 0 312 801 09 99 Karayolları 4. Bölge. HGS ile uğraşıyorlar. 2013 yılı HGS cezalarını sildirmek için irtibat kurmuştum.

youtube yorumları

https://www.youtube.com/watch?v=i-uy6nrd3C0

Yorum:
kız istemedikten sonra istersen götüne benimle evlenir misin yazıp taksim meydanında domal yine de kabul etmez amk.

her sabah haşlanmış 3 yumurta yemek

Çok kilo yapar. Kafayı yersin. Göbekte yapar. 1 tane makbuldür. Her şeyin fazlası zarar demişler.

hacı uğurlarken atılabilecek sloganlar

En büyük hacı bizim hacı.

Hacılar ölmez vatan bölünmez.

Hacı hacıyı mekkede, dürzü dürzüyü dakkada bulurmuş.

göbeğini sıvazlayıp miydem eşkidi diyen kız

Of o ne ya. Düşüncesi bile kötü. Ben lise zamanına kadar daha kızların osurduğunu düşünmüyodum.

balkondan kavga seyretmek

Bina girişinde eski tip kahvehanelerden var. Her hafta bir macera izliyoruz valla. Yalnız yeni ev alcaklara tavsiyem bina girişinde alkollü kuruyemiş, kahve gibi yerler varsa o evi almayın

iğrenç espriler

mersin tokadımı yersin. Bu ne ya. Lise zamanında iki kız bu espriyi yapıp kendi kendilerine gülmüşlerdi.

almanya

Almanya diyince frankurttan gelen swarm'den eklediğim hatun aklıma geldi. henüz görüşemedik daha bakalım.

hdp den şehidin ailesine anlamlı ziyaret

inanmayacaksın böylelerine. ziyaret falan hikaye

sözlük erkeklerinin yakışıklılık derecesi

şahsım adına söyleyecek olursam, 10 üzerinden 6.5 alırım sanırım