bugün

Benim hiç karşılaşmadığım iltifatlardır. Yazıklar olsun şekilciliğe.
ileride çok canlar yakacak bu çoook.
kaçta kızın kalbini yakıyorsudur haberin yok. this is real.
- allah aşkına bana bir bakar mısın karizma!

+ bayan?

-tamam bayan de avrat de ama sen acayip pişisin yeaaağğ, nası gözler öyle onlar ooooo

+ al bu kartım sıraya gir bekle avrat, iyi günler.
Benden güzelsin.
(iltifat mı hakaret mi belli değil ama napalım elde olan bu )
ulan mülayim, otobüsün olayım!
(bkz: korkusuz korkak)
(bkz: bombacı mülayim)

not:kıvanç tatlıtuğ doğmadan 4 yıl evvel söylenmiştir.ki kendisi 30 yaşını devirmiş ve böyle bir söz işittiğini belirtmemiş olduğuna göre daha iyisi gelmeyecektir.*
beni gözünde büyütüp kendini hafife alma yakışıklı çocuksun. daha iyileri çıkar karşına.
-seni şeker çocuk. (yanaktan makas alır.)

Edit: imla.
Kafan yokken çok yakışıklısin.
Benim aldığım en büyük iltifat sanırsam "Sen hariç bütün erkeklerin çükünü kesicem."di.
çok tatlısın, çok sevimlisin, çok yakışıklısın diye başlayıp hayvannn, öküüzz diye devam eden iltifatlar.
tek amacım hergün yüzünü görebilmek, sesini duyabilmek.
Çok tatlısın.

Edit: hiç haz edilmeyen bir iltifattır. Erkek adam tatlı mı olurmuş allasen.
"çok seksi. her istediği kızı elde edebilir." bi kız bunu demişti benim için. verdiği gaz 3 gün yetti bana. sonra hayatın gerçeklerine geri döndüm.
başka bir erkek tarafından aldığım iltifat: sen erkeksen ben neyim lan?
- çok yakışıklısın kankaaaaaaa.
+ (ve ego yavaş yavaş yükselir)

(bkz: erkeklerle arkadaş olmak)

Ekleme: evet siz buraya aldığınız iltifatları yazınca biz gelip size yavşamak istiyoruz. Hahaha. Tabii.
yakışıklı olduğun kadar ukalasın bunu biliyorsun değil mi? demişti zamanın pehlinde hatunun biri. herhalde iyi bir şey söyledi.
dipçik gibisin amk. sendeki kaslar bende olacaktı ki bak neler oluyor du.
kanka çoğu kızdan güzelsin lan.
en fazla '' yakışıklı çocukmuş ayoll derler.
bu kızların erkeğin arkasından verdiği iltifat ayarıdır..

hiç değilse akran olan karşı cinsleriniz öyle gelip yüzünüze aayyy ne kadan datlısın veresim geldi babında üslup kullanmaz. türk kızı bu kezoda olsa onunda bir karizması var.

sözlükdeki herkesler bradd pitt, shahid kapoor, mehmet günsür mübarek. aldıkları iltifatlara bak..

lan tamam hadi yeri gelir çok datlusun falan derler.. ama gel beni zik babında bir üslupda kullanmazlar hollywood da ki popi kızlar değil la bunlar. halis mulis tük kızı..

hülasa çok datlısın..

yani teklif etsem çıkarmıyız he.. lütfen evet de..

hemen yavşama be slk.. tatlısın dediysek o manada demedik..

off açık uçlu övmeyin beni nolur.. yine haycanlandım.

yanlış anlamışsın hülasa.. ne bileyim tatlısın işte.. işte işimiz düşerse bakkaldan sigara getirtiriz sana, ne bileyim belki bir şeyler ısmarlasın.. yani bir abla küçük kardeşini nasıl severse öyle seviyoruz seni hülasa.. tipimiz değilsin.. ama çok tatlısın seni yerler ki..
yakışıklı kankim benim mcks.
tipe bak allaha dava açsa kazanır. kızlar beni seviyo ya.
"çok iyi birisin, diğerlerine benzemiyorsun" demişti.
Sonra keriz olduk. Enayi olduk.
"ben erkegim, sen de erkeksin. Sen erkeksen ben neyim?" connected2.me, bir erkek...
"yakışıkli cocuksun, eminim bir suru seni seven kiz vardir." bir kız
"suan tatlisin, buyuyunce yakisikli olacaksin" 4 sene once, benden 7 yas buyuk bir kiz.
"mukemmelsin" gecen sene, bir kiz
"yoklukta gidersin", connected2.me, bir erkek
"gozlerin cok guzel" 3 sene once, bir kiz
"yavru kopek gibi bakiyorsun" muhtemelen 2012, nickime de adini vermis soylem. (muhtemelen kendisi suanda bunu okuyor ve yuzunde garip bi gulumseme var)
"çok iyisin yaaa" 2 sene once bir kiz.
"emir'e benziyorsun" (cagatay ulusoy) (ilk defa bir unluye benzetilmek) gecen yaz, bir kiz.

Bazilari iltifat degil direk gaylige varan soylemler, aklima gelmeyenler de var.
Ve suan bunu okuyan nickimin 'yavru kopek bakisi' olmasina neden olmus kiza sesleniyorum,
biliyorsun cok yalnizim, ve bu hayattaki tum guzellikler ve kaybetmisligim, benim icin bir arac... Amac yine yalnizlik...
Cok yalniziz yani re1...
ayyyy yerim ben seniiiiiiiiii.

tabii bu iltifat 4-5 yaşlarındayken.

sonra hiç almadım. ne olduysa?