bugün

(bkz: emmoğlu)
Ortak yanlari cogu zaman türk boyundurlugu altinda yasamalari olmustur.
son yüzyıla bakıldığında -20.yy- yahudilerin havada karada sikelteceği karşılaştırma. gerek teknik, gerek askeri, gerekse istihbarat olarak israil alır.
aynı bokun mavisi
yahudiler gerçekten dahidir,arapların zekasına sadece şu anki hükümet inanır.
al birini vur ötekine vs' si. biri ticari zekayla zengin olmuştur. zekayla dünyayı yönetir. haindir. aşağılıktır.
öteki petrolle zengin olmuştur. pistir. kafası pek bir şeye çalışmaz. en güvendiğin anında arkandan vurur. o da aşağılıktır.

edit: yahudi ve arap sever andavalların kanına dokunmuştur.
edit: o kadar dokunmuş ki seri eksiye girdi bünye. tamam gençler. sıkıntı yok. kendinizle barışık olun biraz. bu memlekette göte göt denir. unutmayın.
biri göstererek vurur. Öteki arkandan vurur. Biraz daha genellemenin bokunu çıkarırsak; biri kan içer, öteki petrol.
(bkz: yahudi araplar)
(bkz: yahudiler) alır.
orospu çocuğu arapların büyük hezimet ile kaybedeceği karşılaşma. mac mahonu ve mekke emiri hüseyin şerifi unutmuş değil bu millet. kurtuluş savaşında bizi satmanızı unutmadık. ayrıca arap emiri ada alıyor ancak etrafındaki birbirini yiyen müslüman devletlere yardımda bulunmuyor. arapların kanı bozuk. yahudi arkadaşım var yeminle bizden daha insan...
dünyanın bütün savaşları yaratan iki toplumunun karşılaştırılmasıdır.
yahudiler bir avuçtur ama mide bulandırır.
araplar çoktur, her biri ayrı mide bulandırır.
yahudiler her ırkın düşmanıdır. araplar tüm insanlığı rahtsız eden karaktersiz ve pis insanlardır onlarda her ırkın düşmanıdır.
tarafsız gözle durumu değerlendiren herkesin yahudi diyeceği tartışılmaz durumdur. arap ülkelerinin çoğu içten pazarlıklı, paracı, arkadan vuran, satıcı tiplerdir. israil ise zaten bütün kartları açık oynar. dolayısıyla ben israil diyorum.

hele ki arap ülkeleriyle kıyaslandığında israil'in teknolojik ve bilimsel üstünlüğü çok daha fazladır. koskoca müslüman dünyasının bilim adına yaptıkları ve eserleri toplamı bir israil kadar olamıyorsa kusura bakmasınlar bu işte bir yanlışlık var demektir. ben her durumda dünyaya en çok hizmet eden ve katkı sunanı savunurum. ha israil mi isviçre mi desen bu seferde isviçre derim.
2 sinin tohumuda ibrahim peygamberden gelmedir.
yahudiler zamanında çok eziyet çekmiş bir halktır. fakat şimdi aynı eziyeti araplara çektirmektedirler.

zeka olarak arapları üstüste topla 20-25 arap devleti bir israil edemez. ancak araplar birbirlerine geçirsin, israil de gülerek izlesin.
Amcaogulladır bu iki millet. Sadece ten renkleri farklıdır.
Biri kutsal kitap geleneğini ortaya çıkaran öbürü de devamını getirendir. insanlik tarihinin tartışmasız en büyük trajedisini yaratmislardir. Lanetlenmeyi hak eden iki kavimdir.
medeniyetler kurmuş etmiş bir toplum olan araplar ile abd ittirgeçli bir varlık savaşı veren yahudilerin karşılaştırma durumu. tabi ki araplar her türlü alır.

arkasında batı olmasa bir bardak suda boğulacağını bilen israil ve yahudiden daha yahudi misiniz?
akrabadırlar, ataları birdir. Hem yahudiler hem araplar semi soyundan gelmektedir. Onları ayıran dinleridir tıpkı sırp ve bosnalılar gibi.
Yahudileri suya atsan suyun üstünde bile devlet kurar bi bok yapar seni siker.

Ama araplardan petrolü alsan biterler.
Sami kökenli iki toplum

Ama
(bkz: al birini vur ötekine)
Arapların ismail'in yahudilerin ise ishak'ın soyundan geldiğine inanılır.
Aynı dil ailesine mensupturlar.
Dilleri çok yakındır.
samilerin iki büyük kavmi.

aynı götün bokları...
Kardeştir.

Yahudi bir arkadaşımın soyadının türkçeleştirilmiş hali benim soyadımla aynı imiş.

Kardeş olma ihtimalimiz var.

Arap burda ben oluyorum.

Hani yağmur yağınca camdan bakan. Evet.
dünya tarihinin alnına koyan 2 topluluk.ırkını silkelediklerim. bunların hiç bir zaman varolmadığını bir hayal edin.