bugün

(#46880437) Onun gibi ben de bir Arap tanıyorum. Karısına, kızına, kendisine her aklıma geldiğinde çok fena sövüyorum. Bütün sinirim geçiyor hshshs..
(bkz: #46916182)

Atatürk'e açık açık küfür edemez tabi, anca böyle üstü kapalı yapar. Olur da ederse evinden alınıp o küfür eden organının mabadıyla bütünleştirileceğini çok iyi bilir çünkü.
tanımıyorum ama hatırı sayılır bir süredir sözlükte olması kuvvetle muhtemel.

geçmişte bir tartışmamız olmuştu, bir kanunun orijin metninin alıntı yapıldığı ülke ile ilgili yanlış bilgi vermişti, ben düzeltmiştim bu konuda baya tartışmıştık lakin sonra konu kapanmıştı tabi ki benim haklı olduğum şekilde.

başka da hatırlamam bir tartışma yaşadığımı. ama aynı çizgide değiliz onu söyleyebilirim.
hangi düşüncede olursa olsun mümkün olmadıkça üslubunu bozmayan ve sakinliğini yitirmeyen yazardır. eğer bir şeye kızdıysa biri ileri gitmiştir diye düşünüyorum. ne yazık ki bu sözlük insanların damarına basıp masumu oynayan maskelilerle dolu... donuz butonunu daha sık kullanmasını ve boş yere keyfinin kaçmamasını diler, saygılarımı sunarım. çoğu kişiyle tartışmaya değmez bu sözlükte. sabrına ve zamanına yazık...
bana "uykusuz orospu" demesiyle üzmüş yazardır. kendisini halen severim ve üzerine gidildiğini düşünüyorum lakin üslup bir tartışma için de en önemli noktadır hocam.. sekülerliğin tabiri caizse boku çıkmış olabilir ama yine de güzel üslup önemlidir hocam.
halden anlayan ve duygulara tercüman olacak derecede farkındalık sahibi olan yazardır.
niyet okuyan ve dedikodu yapan gavatlara sövünce''ağzı bozuk'' olandır!
artık kendisi hakkında entry girmediğim bir yazar.
görselleri kim koyduysa komik.
Adam adam!
Sūrekli olarak Çapulcular tarafından taciz edilen, Kaliteli bir yazardır.
--spoiler--
hala yağmur yağdıramadığına göre , pek de yağmurcu denemez bu arkadaşa.
zaten düzgün bir yazar olsa burada ibdacılık yapmaz.
--spoiler--

muhtemelen ''13- 14 yaşında düzgün, yeni ve hevesli bir kullanıcının acayip komik(!) bir yorumu'' deyip geçmek gerekir şuna.
nasıl dönsün, süresiz çaylak yapılmış sanki. aylardır çaylak.