bugün

blizzard'ın wow: burning crusade'den sonra çıkarması muhtemel yeni expension pack'inin ismi. level sınırı 72'ye yükselecekmiş, ve bir sürü dungeon beraberinde gelecekmiş.
resmen açıklanmıştır. sitesi de budur:
http://www.wow-europe.com/wrath/
geliyor geliyor dedirten güzel haber. ne yazık ki 70 tauren warriorumu silmeseydim şehvet içerisinde 80 e kasabilecektim.

aslında level 80 e kadar kasmak yerine level 75 e kadar kasmak daha mantıklı olabilirdi. yeni başlayanlar baya zorluk çekecek bu durumda. ayrıca yeni bir profession olan inscription oluyor. artık ne yazıp satacaklarsa bu mesleğe sahip arkadaşlar. tabi en olay kısımlarından biri yeni class olan death knight. açıklamalı okumadım fakat arkadaşımın bana söylediğine göre paladin-warlock karışımı. yani hem heal basabilecek, hem de curse atabilecek. race olarakda yine sanırım blood elf dahilinde olur bu class.**

bir diğer taraftan bu son patch olsa gerek çünkü hikayede arthası kestikden sonra kesecek biri kalmıyor. ha belki çıkartırlar yeni bosslar fakat patchin ertesi günü nihilum arthası kesecek t7leri giyecek sonra diğer bütün daha illidanı kesemeyen wow ahalisi arthas kescem diye ıkıncak.

çok güzel bir haber olmasıyla beraber, aynı zamanda kötü bir haber. eğer bu patch de the burning crusade gibi 70ytl olursa account değerleri ortalama 170ytl ye ulaşacak.

ben bıraktım. tavsiye de etmem bu oyunu. hayatınızda hiç olamayacağınız kadar asosyalleştiriyor.*
level sınırı 80'e yükseltilip bir de hero class açılacak eklenti paketidir.
beta test kayıtları başlamış mmorpg. beta testinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil.
dark knight isimli bir hero classının geleceği oyun. Her ırk dark knight olabilecek.
Ayrıca ekim sonu kasım başı gibi gelecek diyorlar.
2.5 GB'lık beta keyleri dağıtılan patch.
13 kasım da satışa sunulacak olan wow expansion'ı
oyuncuların oynayabilmesi için min. lv 70 bir karakter isteyen expansion pack. collector's edition da; bir adet northrend kıtası desenli mouse pad, bonus şarkılardan oluşan resmi soundtrack dvd si, 208 sayfalık çizim kitabı gibi hediyeler olacakmış.
oynayabilmek için min. level 0, nimetlerinden faydalanabilmek için min. lvl 55 bir karakter yeterlidir.
Wrath of the lich king eklenti paketini alabilmek için, insanların istanbul'daki bir mağazanın önünde 19 saat bekledikleri rivayet edilmektedir.
insanların istanbul'daki bir mağazanın önünde 19 saat bekledikleri gerçeği işte şurda http://shiftdelete.net/wo...nligini-izleyin-6886.html
şu sıralar 79 ytl gibi bir fiyatla satılarak, "acaba warhammer online mı alsam?" diye düşündürmektedir.
World of warcraft sonrası çıkan 2. ex paketiyle yine satış rekorları kırmıştır. Her ne kadar oyunu bırakanlar çok olsa da wotlk ile hesi geri gelmiştir sırf meraktan * Ayrıca grafikleri de gayet muhteşem olmuş. Oyunun toplam kapasitesi 10 GB ı geçmiş olup yeni patchlerle hala yükseliş devam etmektedir. Oyun u alsak mı düşünenlere de şiddetle tavsiye edilir. internet üstünden satışı yapılmaktadır ve fiyatı daha düşüktür.
death knight kullanabilmek için 55lvl isteyen wow paketi. death knightlar çok şekil.
yavaştan milleti baymaya başlamış expansion.
eskiden oynadığım çok da güzel bir shamanım olan oyun. geçen onlarca belki yüzlerce saatten asla pişman etmez. güzel bir hatıra olarak kalır.
Oyunların babası.