bugün

artık oynanması zevk vermeyen oyun.
güncellemeler nakite dayalı kasalar ve karakterler.
P2w bozdu oyunu zaten.
Nasıl para yatırdıklarını anlamıyorum hala bankaya mı gidiyorlar ben wolfteama para yatırmak istiyorum diye ?
2015-2017 dönemlerinde oynamıştım, o zamanlar çok güzeldi. Sonradan baya bozdu kendini. Keşke o zamanlarda kalsaydık.
arti yonleri.
- yoktur.

AHahahahahahahahahahaha.
Bende 2017-2018 de oynamıştım 1.hesabı bir kasa ile dizmiştim sonra kaybettim ban yedi hesabım muhtemelen.
2.hesapta biraz bakmıştım sonra o gün hileler doldu bende açtım yardırıp geçtim pve ye geçtik orada hile ile beni öldürmeye çalıştı ben önce öldürdüm tamamen oyundan çıktı sonra bende bıraktım.
kore'de ki ana sunucularının bile tamamen kapatılmasına rağmen türkiye sunucusu halâ direnen, çocukluğumuzu, ergenliğimizi gömdüğümüz, unutulmaz bir oyun.

ana sunucusu kapandıktan sonra, softnyx oyunun tüm yetkilerini de joygame'e, yani tr sunucusuna verdi. bu da demek oluyor ki, ana güncellemelere joygame'de el atabilecek, hatta kendine göre tamamen dizayn edebilecek. ellerinden gelse oyunu 2010 yıllarında ki haline sokabilirler ama, oyunun tek gelir kaynağı oyuna yatırılan para (nakit) olduğu için bunu yapamıyorlar. yaparlarsa sunuculara yeterli para aktarılamadığı için, tr'de bu direnişi kaybedecek. oyun zaten yıllardan beri p2win'di, hatırlarsınız.

düşünün yani wolfteam'in geliştiricisi softnyx, ana sunucusu kore server'ını bile kapattı. sadece wolfteam international server (latin amerika) ve türkiye sunucusu ayakta. aeria games bünyesinde bulunan tüm sunucular da tamamen kapanmış. almanya, birleşik krallık, polonya gibi ülkeler.

latin amerika'yı bilmem de, harbiden türkler gücünü böyle bir oyunda bile gösteriyor. bunca yaşanan sıkıntılara rağmen, facebook sayfalarında "wolfteam'in kapanması söz konusu dahi değildir, biz asla pes etmeyeceğiz" gibi açıklamalar yapmışlardır. her ne kadar güzelim oyunu p2win ile batırsalar da, bu çabalarını gerçekten kutluyorum. oyuncu sayısı da oldukça az, umarım bu direnişi kaybetmezler.

oyuncusu az dedik, ancak iç sunucuların (kamp) çoğu boş olsa bile +15 kamp halen daha aktif. arada sırada oyunda çökmeler oluyor, ancak sunuculara halen daha yeterli parayı aktaracaklar ki, bahsi geçen sunuculara takır takır girilip de oynanılabiliyor. eğer joygame ekibinden birileri bu sözlükte takılıyorsa, birkaç tavsiyem var sizlere. oyuncu sayısı azaldı, e gelir kaynağınız da nispeten azalmıştır. oyunun 2 sunucusu da zar zor doluyor artık, diğer boşta kalan sunucuları kapatın. hem aşırı masraf olmaz, hem de boş boş durup da çürümezler. o boş sunuculara harcanan paraya yazık.

neyse çok uzattık. aslında bu entryi kısa tutacaktım ama oyunun gidişatına daldık falan. hem oyunla halen daha ilgilenenler faydalanmış olur.

saygılar!

(bkz: wolfteam classic)
Sene 2012 internet kafede deli gibi oynadığımız oyundu. 600.000 oyun parası kasmıştım o zamanlar hatırlıyorum. En sevdiğim kurt buz kurttu arada özel versiyon düşürüyordum.
yapımcılar türkiye hariç her yerde sunucuları kapatmış. türkiyede anlık tahmini oyuncu sayısı 500. ekim'de türkiye'de de fişi çekilecek ve bir efsane tamamen tarih olacak.
2015-2016 dönemlerli deli gibi oynardık. şimdi bitirmişler oyunu.
hoşlandığım kızın profil resminde bu oyunu gördüm ne yapacağımı bilemiyorum valla.
sene 2010-2011 civarı, ilkokulda okuldan kaçar internet kafede saatlerce wolfteam oynardık. en sevdiğim bölüm bıçaklı oynan bir bölüm vardı adını unuttum şimdi. oynayanlar bilir karşıdan karşıya 2 harita aşağısı nehir gibi bir bölümdü. güzel zamanlardı, iyi silahlarım vardı. sonradan bıraktım oyunu.
efsane oyun.
Voltrandır.

Voltran voltran voltran oooooooo aaaaa voltran!!!

T: kimbilir nedir bilmem.
p2w yüzünden popülerliği çok düşen 6 yıl önceye kadar Ülkemizde neredeyse herkesin oynadığı ama şu an durumu çok kötü durumda olan oyundur.zamanında oynamışlığım vardır wolfteami.
uzun zaman sonra tekrar oynamaya başladığım oyun. nostalji sunucusu çıkmış. evet.
bir zamanlar deliler gibi oynadığım artık parayı veren düdüğü çalar hesabına dönmüş zevki kaçmış oyun. evet.
Karakter denen muhabbet ciktiktan sonra kademe kademe sıcan oyundur. Eskiden oyle miydi amk paien laboratuvarinda 8 e 8 kurt savasi olurdu millette karakteri geçin dövmesi varsa kraldı. Harala gurele dövüşürdü herkes ilk gardiyi alan kraldı.
gelmis gecmis en muhtesem pc fps oyunudur.

begenmeyenler gitsin barbie giydirsin.
bu oyun hakkında çok yazacak şeyim var aslında. benim lise hayatımın ilk iki senesini hiç etmiş bir oyundur. neyse ki o zaman yaptığım hataları lise hayatımın kalan kısmında bir miktar telafi edip bilgisayar mühendisliği kazandım ve şimdi son senemi okuyacağım inşallah. neyse efendim ben anlatmaya başlayayım. denk gelince anlatmak istedim
yıl 2011. ortaokul bitmiş yaz tatilindeyiz liseye geçeceğim yerleştirme sonuçlarını bekliyorum. tabi cs 1.6 oynuyorum o zamanlar. kardeşim arkadaşlarıyla bir oyuna başlamış böyle kurtlu murtlu. baktım bu ne mınake dedim. ilk başlarda sarmadı bu oyun beni. ondan sonra yavaş yavaş alışmaya başladım. tabi 2011 de oyunda herkeste özel karakterler özel silahlar yok, c-95 alırdık kral biz olurduk herkesi çatır çatır vururduk. neyse işte bende bir şekilde başladım güzelde gidiyordu işler. oyuna para yatırma olayı vardı. dedim ne yatıracağım manyak mıyım? sonra telefondan bir iki bir şeyler yatırdık ufak bir iki bir şey aldık, hoşumuza gitmeye başladı. tabiri caizse para verip güçleniyorduk. tabi herkes para yatırmıyor bizde yatırınca çok güzel şeyler almaya başladık, daha da güçlendik. harçlığımı biriktirip akbil paramı harcamayıp okula yürüyerek gidip, okulda aç kalıp bu oyuna para yatırıyordum. çünkü çok güzeldi. hile falanda yoktu o zamanlar. gel zaman git zaman oyunun iyileri arasına girdim neredeyse. ders çalışmayıp oyun oynuyordum, okula gitmeyip oyun oynuyordum. anadolu lisesini kazanmıştım ve arkadaşlarım çatır çatır matematik problemleri çözerken ben salak gibi bakıyordum, tek derdim seri kasmaktı. lise 1 de sınıfta kalmanın eşiğinden dönmüştüm. yazında saatlerce bilgisayar başında yine bu oyunu oynadım. yine harçlıklarımı bu oyuna yatırdım. sosyal hayatım olmadı sırf oyuna para yatırmak için. lise 2 de akıllanmadım ve yine aynı şekil devam ettim. lise2, lise 1 den kötü geçti ve sınıfta kaldım. okullar kapanınca yapılan sınavlara girip sınavları 45 ile geçip dersleri verdimde öyle sınıfı geçmiştim. lise 3 de biraz akıllandım ve lise 4 de büyük oranda akıllandım denilebilir.
Toplayacak olursak bu oyun benden 2 bin lira civarında para, lise hayatımın 2 yılını ve sosyal hayatımı çaldı. en azından hayatımı ondan sonra düzene soktum. bu oyunun en iyi klanlarına katıldım, en iyileriyle birlikte oynadım, o zaman için güzel zamanlar geçirdim. ama o zamandan bu zamana benim bir kazancım olmadı. bir çok kaybım oldu. benim oynadığım zamanlarda oyunun yaş kitlesi nispeten lise üniversite civarlarıydı. turnuvalara giderdik büyük abiler, iş hayatında olan insanlar hatta bazen 40 yaş üstü insanlar bile olurdu. şimdi arada takip ediyorum oynayan kitlesi 7-10 yaş arası olmuş. bende 14 yaşında başlamıştım. şimdilerde oyunun hiçbir zevki kalmamış diyorlar. güzel oyundu fakat her şey seni soymak üzerine kuruluydu. şimdilerde cs go oynuyorum arada bir. zevkimi alıp ruslara küfür edip çıkıyorum. keşke zamanındada böyle yapsaymışım.
herkese selamlar sevgiler.
2007-2013 arası harika olan oyundu. Sonra her yer hileci, herkes beleşe, para yatıranların sahip olduğu itemlere sahip oldu çöp oldu. Özellikle Ex-işgal oynamaya bayılırdım, Hayalet kurt ve Hayalet Kurt 2 ile ortalığın amına koyardık o zamanlar. Christopher Smith özel versiyon ile 2012 de Antalya birinciliğimiz vardı, hesap hala duruyor MaraudeR07. Ne oynadık be. Sağlam loncalar arasında sadece iwaterwolf de oynayabilmiş olmam üzücü. SUWATR ve Mixreis falanla oynadım, Mixreis tam bir şerefsizdi bu arada. *
bir kere hileyle karşıdaki adamı çildirtmiştim evet.
hâlâ yaşıyor mu?
çocukluğumun metin 2 ile en popüler oyunu. Knight Online hala oynanıyordu ama yaş kitlesi daha büyüktü. 2009-2011 arası acayip tutuldu. şimdi ise p2w olmuş ,çoluk çocuk kaynıyor.
Zamanında abimle çok oynamıştım hatta Antalya birincisi olmuştuk, ilk çıktığı zamanlar mükemmel bir oyundu sonra dandik oldu her oyun gibi.
ilk çıktığı zamanlar 3 kardeş ne oynardık bu oyunu o zaman özel karakterler, sağlam setler, sağlam silahlar hak getire alırdık hayalet kurtu dünyanın keyfini yaşardık. Şimdi millet sürekli yeni account açsın amacı güden bir oyun oldu. Yeni açılan accountlara özel hediyeler veriyorlar ve en fakir insan bile en çok para yatıran insan ile eşdeğer.