bugün

eskiden öğrenci sigarasıydı.
(bkz: şeytan ayrıntıda gizlidir)
almanya'da 22 tane içeren paketi 7 euro.

winston black.

görsel
Yeni paketlere geçtikten sonra içtiğim tekeller arasında sanırım kalitesi eskisine en yakın olan sigara markası. Değişik tek düze bir tat vardı hepsinde ama bu pek bozmamış.
Tütün içmekten gına geldi Artık yeni markam kendisi.
hafif sigara sevenlerin tercih etmesini önerdiğim sigara markasıdır. eskiden daha kaliteli idi.
Mavi renklisi güzel olan, ama yeni kahverengi paketler sebebiyle eski cazibesini yitiren sigara markası.
Az önce açılan pakette bir adet sigaranın yarı filtresi olmadığını görünce inanılası tespit.

Filtreler parçalanmış çıkıyor. Birinci gibi sigaralar satacaksanız 5 liraya düşürün adiler.
Allah Allah ukraynada ben niye görmedim o sigarayı onca zaman diye düşündüren aynı zamanda sigarayı bıraktığım gün bu kadar olur mu diye isyan ettiren eski sigara markam.
Sigaraya başlasam içeceğim marka.
sürekli içtiğim sigaradır. arkadaşım ukraynadan bu sigaranın hem mentollü hem böğürtlenli olan bir çeşidini getirmiş. adını hatırlamıyorum. eğer naneyi patlatırsanız naneli, böğürtleni patlatırsanız mükemmel bir tada sahip olan böğürtlenli sigarayı içiyorsunuz. türkiyede var mıdır ? varsa nerdedir?
kimi sevdiysek gitti be.code u 3. kez piyasadan kaldırarak bana 3. darbeyi vurmuştur.yine parliamente döndüm ve yine cebimi sikiyorum.
dertlendim yine.
yıllar önceki güzel tadını yitirmiş olan tatlı hatıralı bir sigara.
Bu mu? görsel
bir ayı aşkın süredir piyasada dark blue ve deep blue adında iki yeni çeşidi bulunan sigara markası.
Abi bir tane"vinston baks"verir misin? diye seslendıgım sigara markasıydı.
winston one, ne sebeple aldığımı hatırlamadigim ve paketin yarısı bitmeden attigim tek sigaradir. rezil ya.
8 yıllık sevgilimdi, ayrıldık.
hala böyle bi sigara var mı lan? merak ettim...
kısası güzel sigara.
overwatch adlı oyunda bir karakter.
1984 romanında bütün olayları bu arkadaşın gözünden izleriz.

büyük patrona gider yapacağı günleri dört göz ile bekliyorum. daha kitap bitmeden spoiler'da verilemeyeceği için arkadaşın akıbeti merak konusudur.

bunun bir de sigara olanı vardır ki light olanı yıllar yıllar önce kendini bozmuştur ki düşünün o sıra uludağ sözlük bile piyasada yoktur. soft güzel idi bir zamanlar. ama bunun box olan paketi her zaman iğrendirmiştir insanı.

onun dışında kaçak yollar ile gürcistan'dan sokulan winston'ların alayı ciddi anlamda berbat.
öğrenci sigarası.
Light içerim. Sevgilim in itinayla içmedigi zorla ictirdigim sigaradir.
En iyisi Code'dur. Amma velakin bi touch değildir.
Winston light icmekte oldugum sigaradir. Alistigimdan midir bilemiyorum diger sigaralar hep oksuruk yapar oldu.