bugün

Üzerine oturdum kırıldı kusura bakma.
mobil internete geçtim geçeli kablosuz bağlantılı interneti sonlandıralı uzun zaman oldu. ola ki kablosuz internete gereksinim duyan ve benden şifre isteyen komşuya yanıtım << kusura bakma komşum, modemim BOZUK >> olurdu. internet ve bilgisayar olmadığı zamanlar, cep telefonunun da olmadığı sabit telefon zamanları, telefon açmak isteyenler < telefon BOZUK > diye geri çevrilirdi. artık inanır veya inanmaz, tek savuşturma yöntemi buydu. geçenlerde, bizim apartman görevlisi kadın, kızının telefonuna el koymuş, sevgilisi ile konuştuğu için. eve her gelişimde binanın önünde bekler ve benden telefonumu ister. neredeyse 10 kere telefonumu ödünç alıp sevgilisiyle konuştu, sonra baktım tekrar istedi , bu sefer 11 olmasın diye << ya telefonum bozuk, kusura bakma >> dedim. devir akıllı telefon devri, bunlar kolay kolay bozulmaz. gerçi o da inanmadı kesin ama benimde aklıma mazideki "bozuk telefonlar!" geldi bir anda. ama böyle yanıt verince de bir rahatlama geldi inanın.
(img:#2196876)

edit: zaten bu devirde komşu mu kaldı? postalayınız kapıya geleni efenim..
WiFi şifresini isteyen komşu size yakın oturuyorsa eğer vermenizi tavsiye etmem kendi evinde WiFi olduğunu halde ibineliğine sizinkine bağlanır internetinizin kotasını aşar mazallah yasaklı sitelere girip başınızı belaya sokar yapmayın öyle şeyler arkadaşlar...
-şifre neydi sizin.
- hacker bizim bey, bir şey yapar üstünüze kalır, hiç bulaşma...
onun şifresi mi var?
bi sevişmeden olmaz.
Yaz abi wifi senin köpeğin olsun, herkesin başına gelebilir; aqg53yfhfu6t.

Azcık paylaşımcı olun operatörlerin uşağı olmuş pislikler.
seni sikerim.

evet gerçekten öyle. sifrem seni sikerim.
(bkz: wi delikanlı gönlüm fi)
görsel
veririm bir saat sonra şifreyi değiştiririm. veya bağlandığı cihaza engel atarım. en mantıklısı.
sifrenizi kusurabakmaveremem olarak degistirin, misafir istediginde de kusra bakma, veremem dersin, hem o girmemis olur, hemde sen kabalik veya uckagitcilik yapmamis olursun...
Amerikalıların bir sözü vardır böyle insanlara "istersen poponu da kaşıyayım" derler. Yüzsüzlüktür.
modemin ssıd'sini gizleyin.

"siktirgitkendineinternetal" gibi bir şifre oluşturup verebilirsiniz.

geçiştirmek için "şifreyi babam biliyor ya akşam ondan alın" denilebilir.
Şifremiz yarrak denilebilir. O zaman anlar. Evet.
Faturayi 3 aydir odemedim kapali.
veririm hic sorun etmem.

komsuya guler yuz, cennetin vesilesidir.
şifreyi "sanaşifreyok" olarak koyarım. Kapıda şifreyi söylerim anlarsa girsin yoksa küs bir komşumuz olur.
Ben şifreyi veriyorum. Sonra modem arayüzüne girip bunun mac adresini bir güzel engelliyorum. Birkaç dakika sonra "yav biz internete giremedik de bi baksana sana zahmet" diyor. Ben de "maalesef çekim gücü bu kadar" dedikten sonra tıpış tıpış gidiyorlar.
(bkz: kalmadı canım)
Yarrrrrramı ye piç orospu evladı senin gibi embesil puçlerin girmesini istesem şifre koymam anasının amına 10 40 yag döküp siktiğim.
Kol bozuk.
Dur bu başkaydı.
https://scontent-frx5-1.x...0a76d19df&oe=5A735369
veremiyorum çünkü yanlışlıkla bylock'a girilmesinden korkuyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar