bugün

mesajımın görülüp görülmediğine bakarım da son görülmeye bakmadım galiba. mavi tik varsa genelde cevap verir zaten.
Benimkisi kapalı. Yersiz bir hastalık gibi geliyor. Bana ne başkalarından hem. Aktifse de canı isteyince yazar bakacağım kişi.
Uzun süre Kapatıp tekrar açınca oluşur.
Son görülmesine baktığınız kişiden rica edin kapatsın son görülmesini. gururu bir kenara bırakmak gerek. Başka türlü bu hastalık yenilmez.
Sırf bu yüzden son görülmemi kapattım.
Çok şükür öyle bir derdim yok.

O konuda beni düşünüp gizlemiş.

canım ya ne kadar da düşünceli.
Last seen kompleksi diyor ve literatüre yeni bir şey kazandırıyorum.
Kendiniz de kapattığınızda kimseninkini görmediğiniz için yakalanmayacağınız hastalık.
Ne yaşıyosunuz aq siz.
Sadece birini arayacağım zaman sabah ise uyanıp uyanmağına bakmak için, akşam geç vakit ise uyuyup uyumadığından emin olmak için baktığım şey. Bunun dışında, niye bakayım lan. Banane.
Psikolojik rahatsız olduğum doğrudur ama elhamdülillah henüz o raddeye gelmedim.
kapalı olduğu için bakamamak da ayrı hasta eder.
bende hiç olmayan.

hayır işsizim de ama neden böyle oldu anlamadım.
insanı içten içe kemirir, adamın ruhunu emer.
amcamın kızının çocuğuna bile bakıyorum o derece.
Engellenmemle son bulan hastalıktır.
UNutulmayan Eski sevgili versiyonu çok fenadır.

her yeni fotoğraf koyuşunda, her çevrimiçi olduğunda kalbiniz çarpar. Lakin görüntü ise telefonuna bakıp anlamsız şeylere heyecanlanan gerizekalı karesidir.

hayat garip.
bu hastalıktan kurtulmak için ani bir kararla kişiyi sildim. kafam çok rahatladı numarayı tekrar bulma imkanım da yok. ama pişman mısın diye sorarsanız, çılgınlar gibi.
Bu sıralar muzdaribi olduğum hastalık, sevmek zor şey vesselam.
çağımızın vebası.

bir de profil resimlerini ezberlersin, değiştiğinde farkedersin.
7 saat hiç durmadan ekrana kilitlendiğim zamanlar olmuştu.resmen hastalık.hatta bi ara "ya gözlerimi kırptığım zaman ç.içi olursa" diye gözlerimi kırpmamaya çalışmışlığım var.çok şükür geçti.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar