bugün

dünyanın ve türkiyenin, en kaliteli resimlerinin barındığı muhteşem internet sitesidir. flickr, devinart, bu kişisel sitenin yanında halt etmişler. çoğu sanatsal ve anlamlı içerikli olan bu fotoğraflar, diğer resim sitelerindeki gibi 3 5 tane değil, yüzlerce. bir bakın derim.
http://weheartit.com/
eline fotoğraf makinası alanın, kendisini fotoğraf sanatçısı saydığı günümüzde, Türkiye sınırlarında popüler olmayışı sevindirici olan fotoğraf paylaşım sitesidir.
ayıla bayıla takip ettiğim, içerisinde çok başarılı fotoğrafları barındıran, azcık ergen kokan ama yine de vakit geçirmek için takip edilesi sitedir.
amatörlere haksızlık edilen günümüz türkiyesinde tanınmasını istediğim site.
şimdilik türkiye'de pek rağbet görmeyen ama artık -tek tük de olsa- türk kullanıcılara da rastladığım fotoğraf ve video paylaşım sitesi. bir süre sonra müptelası oluyorsunuz ve orada sizi çeken bir şeyler olduğunu düşündürtüyor. şiddetle tavsiye edilir!
içinde akla gelebilecek her türlü fotoğrafın bulunduğu kullanımı acayip kolay site. saatlerce bir yerden bir yere girip kurcalanabilir, nefis fotoğraflar içeriyor. bakılmalı.
Kesinlikle harika! Fazla Türk kullanıcı yok ama bu size sitenin amacı fotoğraf paylaşımı olduğu için pek etkilemiyor.Diğer sitelerdeki bazı sınırlandırmaların olmaması da ayrı bir güzellik.Yalnızca pembe renk seçeneğine ek olarak başka renkler (örneğin: mavi) koysalar daha da harika olabilir.
Muhteşem bur site. Örnek resim indirmek için giriyorum.
alışkanlık yapan resim paylaşım sitesi. saatlerce resimlere bakıp, resim yüklüyorum. fakat takipçi olayı hoşuma gitmedi. bende bi an da 50-60 fotoğraf yüklüyorum, adama bildirim gidiyor şu bu kadar fotoğraf paylaştı diye. dolayısıyla kendimi kötü hissediyorum. fotoğraf yükleyesim gelmiyor. takip etmeyin oğlum.
içinde mükemmel fotoğraflar olan, tatlı, çikolata klasörüme çok faydası olan sitedir. Ayrıca sitede mesajlaşma kısmı olmaması ayrı güzel. Amaç sadece fotoğraf paylaşımı, kimsenin kimseyi rahatsız ettiği yok.
Akıllı telefonlardaki en güzel uygulamalardan biridir. Herkes indirmesin, bize kalsın. Üç beş kişi iyiyiz orda.
içinde müthiş fotoğraflar olan bir uygulama. Göz gönül açıklığı için takip edilesidir.