bugün

ortaçağ inanışına göre cadıların toplanıp; şeytana bağlılık yemini ettikleri gece. (bkz: witch)
12. Nesil yazar. Öyle şeytan ayinlerinin yapıldığı geceleri nick almalar falan. Siz nerenin tarikatısınız?
Haftasonu itibariyle Müdürlük koltuğuna oturacağını iddia eden zat-ı muhterem. 23 nisana da daha var halbuki. ilginç.
(#42678487)
Sazan avına çıkar bu yakında. Hayırlı oltalar üstat.
Bak ablan ne diyor kemik yalıyormuşun sen kuru mamaya geç bence arada yaş mama ile seni ödüllendirsinler.

Zincirin biraz uzun gibi geldi bana.
Kart mı la 40 yıllık sirke kadın.
sen kendine bak şarap gibi kadın olamazsın sen bu yüzden sirke gibi kadın diyorum sana senden anca turşu kurulur.
Şimdi " mayanda mertlik yok" gibi beylik laflar ediyorsun da sen utanmadan ve insanları tanımadan nasıl karaliyorsun insanları? Bir kadını savundu diye yok meriç, yok amguard gibi adice yaftalar yapistiriyorsun ? Mertlik bunun neresinde ? Yoksa mertliğin tanımı adice yafta yapıştırmak falan oldu da haberim mi yok sayın yazar ?

Hani nerede meriçlik yapmisim kanitlayin diye ağlıyorsun Ya, kanitsiz bi şekilde niye insanlara meriç vs diye iftira atıyorsun?

Özrün kabahatinden büyük.ya insan ahlak dersi verirken az utanır ya.

Yazmamak için çok sabrettim ama dayanamadım. Ayıp yahu. Kaç yaşında adamsın.

Edit: şunları yazarken insan az utanır ya. Nerede kanıtın? Nerede mertliğin?

http://www.imgim.com/screenshot_20200229-201704.jpg
Geleceğe gidip balıklarımı yediğini gördüğünü iddia eden yazar. Üstelik kendisini bu yüzden mahvedeceğimi de gördüğü için geri gelip durumu düzeltmeye çabalıyormuş.

ona, olayların seyrini ve sonuçlarının değiştirilemeyeceğini anlatan paradokslar içeren filmler önermek isterdim lakin belki değiştirebilir dye susuyorum şimdilik.

Nikaltını şu güzel aforizma ile terkediyorum;

“Dünyanın herhangi bir yerinde ‘sana söylemiştim’ diyen kimsenin kahraman ilan edildiği görülmemiştir.”

Ursula Le Guin
Söz verdi. Beni fin bi kızla tanıştıracak. sevgilisinin kankasıymış. Böyle arkadaşları seviyorum işte.
umarım karıdır.ay çok heyecanlaştım birden.ewed