bugün

onuncu nesil yazar. hoş gelmiş. kız galiba. buyrun beyler. evet. *
green day'in harika şarkısını nick olarak almış yazar. hoşgelmiş kucaklıyorum kendisini.
"eylül daha bitmedi lan uyandırmayın!" şeklinde en çirkin espiri ile karşıladığım kız kişisi.

edit: kız değilse emodur lan. böyle erkek nicki mi olur !
(bkz: hoşgelişler ola harun abi)
wakelmajyelamyuilkayiekaendsss olarak telaffuz edilen yazar.
-müneccim mode on-

ismi kardelen
yaşı 19-20

-müneccim mode off-

Bana güvenip asılmayın sonra ben kötü oluyom.
(bkz: düz beyin)
duyduğuma göre aşırı rahatsız olan yazar. (bkz: allah abazanlardan korusun efenim)
Nickininde 39 karakter olan yazar, login olurken allah sabır versin.
greenday hayranı yazardır...
GreenDay hayranı olan sözlük yazarımızın kullandığı nicktir.
Neden iki s var sonda? Ss'ten cagrisim.
sure we will diye cevaplanacak yazar. kaldırırız hacu ayıpsın.
girdiği entry eksi oy aldığı vakit silen, karma delisi iğrenç bir tip daha.
Artık uyanmıştır heralde dediğim, iyi punk dinleyicisi olduğunu düşündüğüm hoş müzik zevkli yazar. Ama yazar olmakla bitmez tabi mesele aynı zamanda okur olmak.
tüm diğer insan evlatları gibi sevgi, ilgi ve alaka bekleyen genç, bayan yazar kişi. gördüğüm kadarıyla, bayan olmasının nimetlerinden yararlanmayı düşünmüş ama işler pek umduğu gibi gitmemiş. Üzmeyin onu, sevin onu.
bayan olduğu için hem ilgi, sevgi, şefkat bekleyen, hem de alıngan, nasıl olsa ben kapris de yapsam nick altıma girerler düşüncesiyle hareket eden ve bu düşüncesini başarıyla uygulayan uyanık yazar.
greenday hayrani yazar. o bir liseli.
eylül gibi ay kaçırılır mı? neyse deveci uğraştığına göre kesin kızdır. kızım dikkat et.
ileride ekran yüzü olabilecek bir yazar. demedi demeyin.
güzelse yapması gerekenler;

1) özel mesaja girmek.
2) "kime" kısmına "belki bir gun" yazmak.
3) üstten mesaj içeriğine hizliresim.com'a yüklenmiş fotoğrafını göndermek.
4) değerlendirme mesajımı beklemek.
Muhabbeti hoş, nazik, anlayışlı yay burcu kız yazar.
erkekler hakkındaki entrylerine bakılırsa yunan heykeli gibi bir fiziğe ve afrodit gibi güzelliğe sahiptir. tabi yersen.
muhabbeti çok çok güzel olan yazar.
toy bir arkadaşımız.

öğreneceği çok şey var.

ben her şeyi biliyorum mantığında olması bir hatadır.

kendisine karşı onun yaptığı gibi gerizekalıca ithamlarda bulunmak istemiyorum, her ne kadar gerizekalı da olsa ben onun gibi kalitesiz bir şekilde ona gerizekalı deyip hakaret etmeyeceğim.

not: buradaki gerizekalı lafı kıt kafalı, yetersiz anlamındadır, ve şahsa direkt olarak söylenmemektedir.