bugün

Yaz okulunu umursar.
O kişi benim. Bu kadar umursamaz olmakta biyere kadar.
okuduğu bölüm ile arasına köprü koyan, artık onlarca ders için sayfalarca ezber yapmaktan yorulmuş haliyle sınava saatler kala çalışmayı tercih eden sık rastladığımız içimizden biri.
bizim bitti gidiyorum kolay gelsin vize mağdurları.
Yarın iki sınavım var ve ben saatlerdir hiçbir şey yapmıyorum.
Sülalesi rahattır. Evet.
ben tarif edilmişim.
Haftalardır okula gitmedim r.i.p.
Gerçek bir zengin öğrenci profilidir.
bence yanlış yolda sonra pişman olacak.
Literatürde buna duyarsızlaşma diyoruz.
sözlüğe yeni kayıt olan üye olarak arada buralara göz atıyorum, yürek yedim bilmiyorum ilgimi çekmiyor vizeler yani ne gerek var.
korkanın çocuğu olmaz deyip boşvermiş de olabilir.
Benimdir. Son gün 2 saat çalışırım 2 sene oldu alttan dersimiz yok allaha şükür.
Ben.

Çünkü en önde babamın hayrına not tutmadim aq.

Kudurun ezikler.
vizelere asılın finallerde rahat edin. finalin telafisi var en azından, vizelerin yok. çalışın lan.
tam olarak benim. 7 dersim var, fizik 2 ve mat 2 yi kesin geçemem. pd2 lineer cebir ve olasılıktan umutluyum, inkılap ve türk dilinide geçerim inşallah. çalışmıyorum. çalışasım gelmiyor, hayat enerjim alınmış gibi.
Benimdir 3 dersim var birbirinden boş dersler tezimi verdikten sonra uzuyorum bu okuldan.
Büyük ihtimalle turizm okuyordur..
Sözlükte gezer.
yürek yemiş öğrencidir efendim.

sonrasında çıktığı her sınav sonunda, 'napıcaz biz be olum ya, sene uzayacak bişey değil' söylemlerinde bulunarak pes atmaya koşar.
Lise havasından çıkamamış ergenin tekidir.
Ben. Sevgilim falan yok, sadece umursamıyorum.
Ya sevgilisiyle ilgileniyordur yada oyuna falan sarmistir. Son gun gelene kadar sonra calisirim diyip son gunde , zaten 1 gunde ne kadar calisabilirimki diyip calismayan ogrenci tipidir. Seytana uymadan calismaniz dilegiyle basarilar.