bugün

sahtelerinin bollugundan insanların orjinalini almaya çekindigi meşhur marka.
telaffuzu konusunda ciddi bir çeşitlilik gözlenen güzide marka.
versaçe'dir efendim..* *
harika parfumler üreten marka...
cok kaliteli gözlükler üreten marka.
exciting dominik,etheral ve olarak 3 çeşidi bulunan parfümdür :

exciting dominik : greyfurt,yeşil yapraklar,şeftali,vadi zambagı,frezya,yasemin,musk ve sedir agacı özlerinden oluşuyor.

etheral : morsalkım,yasemin,şeftali çiçegi,menekşe,vadi zambagı,iris,egzotik ağaçlar ve misk kokularını içine alıyor.

emotional : bergamot,vadi zambagı,mango,karpuz,gül taş yaprakları,ylang ylang,sedir agacı ve yine vanilya ve misk kokularından oluşmakta..
Bu markadan 300 euroya bir tişört aldığınızda olacak iki şey vardır. Birincisi; ya karşınızdaki sahte zanneder 5 lirayamı aldın der. Ya da karşınızdaki prestiji farkeder size bir para babası gibi davranır.
parfümü çok kötü. hiç kalıcı değil. bu kadar.
gözlükleri son derece kaliteli olan, verdiğiniz parayı hak eden marka.
görsel
rahat ve şık klasik ayakkabılar üreten marka.
gözlük konusunda harika olan marka, 50 çeşit okunuşu vardır ama doğrusu "versaçiy" dir.
(bkz: versace eros)
kazaklarını beğendiğim marka ama gel gör ki enteresan tepkiler alıyorsunuz sürekli. kızın biriyle oturuyoruz kazağın markası ne versace dedim yüz şekli değişti. alt tarafı kazak be kızım ne bu tepki.
(bkz: kroyum ama para bende)
Müslüman mahallesinde salyangoz satmak.bayramda da bir artı kazançları olacaktır.
kıroluğun simgesi marka.
abuk subuk koca koca desenlerini salak sulak giyen gerizekalı ünlüler yüzünden batmayıp moda dünyasını semirdiğine inanıyorum.
Yeni koleksiyonunu hiç beğenmediğim marka. Online shopping sitesinin USA kısmından takip ediyorum zaten aldığım falan da yok ama yakışmamış.
(bkz: versace-bright crystal)
kaliteli ürünlerin sahibi italyan marka. çantaları gerçekten kalitelidir. saatlerininse ayrı hastasıyım. şundan bi tane ele geçiricem: görsel
Erkek Kemerleri ve ayakkabıları gerçekten bireyi tarz gösteren marka.
2014 erkek kemerine sahip olduğum marka.
Michael Kors markası tarafından satın alınacakmış.

https://www.bbc.com/turkc...6?ocid=socialflow_twitter
parfümü, kot pantolonu, kemerleri mükemmel olan marka.

versace açık ara ile birinci lüks markadır.

modacılarının markayı güçlü bir şekilde tuttuğunu gururla görüyorum.