bugün

Şarkıyı yıllaaar evveli atv kanalındaki siyaset meydanı'nda onur akın seslendirmişti.

Bir harikaydı. O kaydı da hiçbir yerde bulamazsınız.
fırtına yırtıyor sessizliği,
ufuktan bir güneş doğuyor.
gecekondulardan geliyor halk,
tüm şehir şarkılar söylüyor.
gelip bir bakayım dedim ancak kendisi ortalarda olmayan yazardır.
Nerelerde olduğu bilinmeyen yazar.

Neredesin ay yüzlüm? Entrylerini göremeden gittin bu sözlükten.
bir dönem tüm yazarları takip etmiş, şehir efsanesi niteliğindeki gizemli yazar.
tek takipçim, kardeşim, canım ciğerim, silik ibne.
mustafa yakar'ın idolüdür.

mustafa yakar da benim fake hesabım zaten.

umarım aseksüeldir.
beni takip etmesiyle şaşırdığım ama meğersem aşkımızın yalan olduğu yazar. herkesi takip ediyormuş.
takip etmediği yazar olmayan yazar.
karma artı nick uyumu olan uyuyan devdir.
her önüne geleni takip eden yazar.
Sözlükte en fazla takipçisi olan yazar.
Kazanacağız anlamına gelir.
Grup yorum'un türkçeye çevirmiş halini değilde orjinali dinleyin derim.
sıkı bir türkçü olarak dinlemekten zevk aldığım bir marş. venceremos, kazanacağız.
venceremos venceremos!
kıralım zincirlerimizi!
venceremos venceremos
zulme ve yoksulluğa paydos!
Kendisine tek bir soru sormak istiyorum , üşenmedin mi mübarek?
bu adama bir teşekkür borcunuz var sözlük ahalisi... ışık saça saça, bembeyaz kanatlarıyla sözlüğe geldi. ezik ezik fısır olan takipçi sayılarınızı, havalı bir değnek hareketiyle bir sayısına dönüştürdü... sonra da göğe yükseldi ve gözden kayboldu.
beni hayal kırıklığına uğratan yazar/bot (?) . sadece beni okuyor sadece beni takıp ediyor sanmıştım. yanılmışım..
herkesi takip eden gizemli yazar. takip listenize baktığınızda onu göreceksiniz. o her zaman oradadır. sanki uludağ sözlüğün bir armağanı gibi. zallın bir teşvik hediyesidir. kendileri şöyle çığırır:
-uluya üye olan her yazar adayınaaa en az benden bir takipçiiii.. duyduk duymadık demeyiiiiinn!
birde en son entrysini 43 yıl! önce girmiş yazardır. hakikaten gizemli.
victor jara nın devrimcilere armağanı.
tüh be böyle bir yazar varmış. takipçi listemde kendisi. ama silik. takipçilerim bile silik amk. ne biçim bi insan oldum ben böyle. yarab! duy sesimi. bu başıma gelenler reva mı?!
takip yöntemiyle ilgi çekmeyi başarmış yazardır yine de yeterince etili olmamış ki, o kadar takibe az kişi yazmıştır nickaltına.
takibe aldığı yazarlar tarafından sevilen yazar.
çok sevenin var gülüm.
benim dışımda bütün sözlük yazarlarını takibe almış yazar. Bi kabahatimiz mi oldu qanqa?
bence bu şahıs makinenin kendisi. bütün sözlük buna bağlı ve herkesi takip ettiği için herkesin entryleri bu kişi tarafından görülüyor.

(bkz: big brother)*

edit: sadece onuncu nesilleri takip ediyor olabilir.