bugün

Şaşkınlıktır. 18 günlük yazar sürecinin 14 gününü cezalı geçirmeniz sonucu verdiğiniz tepkidir. Vay amk. çaylak olmuşum...
sevgiliden ayrıldıktan sonra zaten seni aldatmıştım demesi.
delikanlı görünen birinin bacım dediği kızla çıkmaya başlaması durumu.
bir kız arkadaşının şuan biriyle çıkıyorum ama senin bi arkadaşın varya adı şu onu çok merak ediyorum demesidir.
birine bir adım attım. adı her ne olursa olsun. kendini yine akıllı zannedip laf soktuğunu sandı aklınca. bu benim için hiç sorun değil. herkes hayatını yaşar. benim umrumdaydı, artık değil. vay amk diyorum sayın seyirciler.
yazarları isyan ettiren ve bazen çileden çıkartan olaylardır.

-burun kanaması.
ayakta işerken pantolon paçasına sıçratmak.
ayakta işerken kemerin bi anda öne düşmesi, sıçrıyor ağabey!!!
sigaranın bitmesi tam böyle bir durumdur.

- hay amına koyayım kim bakkal'a gidip alcak şimdi ya?
askerlikte uyku haricinde nerdeyse tüm zamanlarda insana bunu dedirten olaylar sinsilesi.
çalışma arkadaşınız acıtasyon şarkı açmışken mp3'ünüzün pilinin bitmesi.
sigara külünün klavyeye düşmesi...
minecraftta harika bir zindan bulmuşken respawn kutusunu yok etmek.
gazete alırken.

- hi amk lütfen.
sohbete dalmişken sigaranin külü üstüne dökulmesi .
-kasığımda sivilce çıkması. dokununca acıyor be sözlük.
hocayla derste göz göze geldiğinde cuk oturur. ibne hep bana soruyor.
jiletle sakal tıraşı olurken yüzün kesilip kanaması.
yazarların yazdıklarına saygı göstermeyen ibneler. soğutuyorlar sözlükten adiler.
her entrynin altında dal muhabbeti yapan yazarları görmek.
4 sayfalık excel tablosunu kaydetmeyip, bittiği anda elektriklerin gitmesi.
takımın 2-0 yenik bir durumdayken , teknik direktörün forvetten adam çıkartıp ön liberoya oyuncu alması.
mışıl mışıl uyurken telefon çalması ve uykudan uyanılması, akabinde bir daha uyuyamaman.
hocanın oltayı attığında oltanın hep sana denk gelmesi.
sahiden üzüldüğün, sözünü etmekten imtina ettiğin acıları sözlükte yazdıkça sanki çözüm olacakmış sanan aşırı hassasların, entrylerini "bu acılı günlerde" hafif bulan klavye kahramanlarından tepki aldığında.
yas tutalım bir hafta, bir ay, bir yıl eğer çözüm buysa. ama ipler kimin elindeyse çözüm de orada, yapacak ne var ki başka?
seçim zamanı aklı nerdedir bu ergenlerin bilmem ki, neyse.