bugün

doğum günü kutlu olsun. hoş gelmiş.
hoşgelmiştir. nesildaşımdır.
Fikirlerini merakla okuduğum yazar.
akp ve taayyeap e giydirmeleriyle gözümden kaçmamış taktir edilen nesildaş.
(#16576603) entry'si ile çok güzel döşemiş,sesimiz olmuştur.
-hiçbir zaman polemik yaratmak istemedim, böyle bir niyetim de olmadı!

sanırım siz yanlış anladınız.
milliyetçilik ve ideolojiler konusunda yüksek lisans yapmış yazardır. en yakın zamanda kendisinden ders almayı düşünüyorum.
Koku alma duyusunu yitirmis yazar arkadas.
çok tatlı yozgat'lı olmaz efendim.
12. sınıfa yeni başlayan yazar kişiciği.
(bkz: #21970913) güldürmüştür.
(#22034130) Alkışlanacak bir entry'e imza atmıştır.

Zaten aksini iddia edenlerin hepsi, okuma ayaklarına veya güneydoğudan ordan burdan göçle gelen sürülerdir. izmir'in dokusunun bozulmasında, tahrip olmasında en çok kendilerinin katkısı olduğunu unuturlar bir de altyapı yok diye dellenirler. Oturun doğduğunuz topraklarda, tavuklar gibi üreyip kuş sürüsü gibi oraya buraya göçmeyin. 1 milyon insan kaldırabilecek bir kente 2.5 milyonun üzerinde insan yığılırsa bu kadar oluyor işte.
kavga çıkarmayı seven vasat troll.
chp'nin paralı capulcusu.
zoruna giden Her şeye atlayan yazardır. izmir in ahlak valisi olarakta tanınır bazı kesimlerce
peşi sıra "pekiyi pek güzel" almayı sözlük yazarı olmak zannaneden acemi yazar popülizm yapmak yazar olmak değildir evladım hadi bırakalım koştursun yavrucak.
Ceyda ateş ve leighton meester karışımıdır. Hatta düpedüz leighton meester Türkiye Şubesi bu.
(#22889069) neresi klişeleşmiş diye sormak istediğim yazar.
sen kürtlere yapılan türlü hakaretleri görmez de, gelir benim bu entryime takılırsan çok yanlış yapmış olursun hacı.
yapma böyle. iğnelemeden önce düşün derim.
(#22950215) Latin harflerine Batılılaşma için geçildiğini sanan arkadaş. Umarım birgün tarihle ilgilenir de orta Asya Türklerinin o dönemde Latince kullanması sebebiyle Latince harflerine geçildiğini öğrenirsin.
bayirsaklari dugumlenmis, gecmis olsun..
(#23035722)klavyeye bastığın parmaklarını seveyim. ne kadar doğru ve net bir şekilde yazmışsın helal olsun.
(bkz: troll)
Dokuzuncu nesil yazar. Yazar yani. Yazıyor filan.
vampire girin diyerek subniminal bir nick aldigini dusundugum, izmirli laik sosyal demokrat ve bir hukuk insani. umarim su an burnunu karistirmiyodur.
bizi izmire istemeyen kardeşimiz.belki haklıdır.