bugün

https://youtu.be/ZzIUfj0gyQE
kardeşime vermişler bu beta keyden.

dün 600 lira teklif ettiler satmadım diyordu. fiyatta anlaşırsak bi güzellik yaptırırım.
Çöp net.
Yayıncılar acayip izleniyor şu ara bu oyunla. Unlist 45-50 bin gördü. Şu an bile 35 bin. Ferit 25-30 bin arası. Bakalım bunun güle ne kadar devam edecek.
Mesaj atın oynayalım.
ben indirdim oynayacaktım, key için video mu izlemek lazımmış şimdi. çok ayp.
oynadığım en kötü fps oyunu.
hakkında konuşmak için çok erken bence, bekleyip göreceğiz. ama şimdilik beğenmediğim oyundur. bu tarz grafikler beni biraz rahatsız ediyor. şu team fortress veya fortnite'ın pastel boyasını andıran renkleri bu oyundada kalıcı olucak gibi.
çıktı evet.
(bkz: çöp)
bakış açısını değiştirmek lazım yine.

oyun grafik ve oynanabilirlik açısından kötü olduğu aşikar fakat hepsinden öte bi durum var. server ve sunucular türkiyede. bu senin aldığın pingi 15-20 ms e sabitleyecek ki fps oyunu için mükemmel bir şey bu. warzonedaki gibi rakibimle aramda 100 ms fark olmayacak yani.

bunların da hepsinden öte bir durum daha var. yatırım.. bazı oyunlar ne kadar iyi de olsalar yatırım yapılmadığından Türk oyuncularına hitap etmiyorlar. mesela apex, mesela warzone, mesela rainbowsix çok daha sayabilirsiniz.. bu adamların turnuva, organizasyon, yatırım açısından seslendiği kitle tamamen Na- Eu ve Asia.. şu anda bulunduğumuz Mena bölgesi yani middle east north africa bölgesine hiç yatırım yapılmadı ve bu nedenle oyun bu bölgelerde hiç oynanmadı.. açalım twitchi şöyle düzgün 1000 izleyiciye ulaşmış apex warzone r6 yayıncısı var mı türkiye'de yok. çünkü yatırım yok. neyde var? cs de var. lolde var. pubgde var. valorantta da olacak.

yani burada söylenmek istenen şu. bir oyunun oynanabilirliğini oyunun iyi olması, kaliteli grafiklere sahip olması değil ülkemizde ve bölgesinde yatırım yapılıp yapılmadığı ölçüyor artık. çünkü biz kitle olarak izleyerek imrenen bi kesimiz. bu kadar çok lol bu kadar çok pubg oyuncusunun olmasının nedeni de bu. çöp de olsa bizim bölgemizde yatırım yapılacağı için bu oyun sikke sikke oynanacak. bu kitle de sikke sikke izleyecek.
Sevemedim.

Ben elime alırım p90 u, m4 ü, ak yi, rushlarım aga. Ekstra yetenekler çok yarak gibi afedersiniz. Oynanış Türkçe falan, ben cod 1 oynamış adamım. ingilizce, rusça olacak aga. Yoksa sarmıyor beni. ingilizce sohbet edebileceğim birisi olacak benim, ne bileyim Rus gelecek "nahuy idinahuy" falan dedirtecek bana. Grafikleri midemi bulandırdı. Ha seven sever, ben nefret ettim.

indirin deneyin.
en toxic en fazla veletin bulunduğu oyun. daha başlamadan sövmeler başlıyor. jett i kilitliyorum.

- abi sen jett main misin
- hayır aldım öylesine
- hmm kötü oynarsan ananı sikerim ben jett mainim de
Balon oyun.
Riot Games’in yapımcısı olduğu Valorant, henüz kapalı betadayken dahi büyük ilgi görmüştü. Şu an ise ücretsiz olarak indirebilir, arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yazımıza geçmeden önce biraz bahsetmek gerekirse, silahlar ve temel amaç Counter Strike ile oldukça benzer. Bu benzerlik ise oyuna daha çabuk alışmanıza ve daha iyi oynamanıza neden oluyor.

5v5 FPS oyunu olan Valorant’da yapmanız gereken şey düşman takımı ezip geçmek veya bomba kurarak strateji geliştirmek.

Gelin 5 başlıkta Valorant’a yakından bakalım; https://paratic.com/valorant-oyunu/
Oynayan arkadaş varsa özelden yazsın oynayalım birlikte.
ömrü valvenin csye düzgün bir güncelleme getireceği güne kadardır.
https://www.twitch.tv/yos...;range=24hr&sort=time

güzel döktürdüm. benden beklemezdim.
CsGo da hileci küpekler yüzünden başladığım oyun gibi oyun.
Ergen işi.
Güzel oyun ama Tr veletlerı yuzunden oynanmaz.Jet ve raze'in seslerı mükemmel.
gayet keyifsiz bir cs kopyası. 1 saat dayanabildim kendisine.
Yaş ortalaması yüzünden oynamayacağım oyundur. Zaten LoL oynuyorum aq.
2020 yılında halen oynayanın olduğu oyundur. * ama oyun gerçekten kalitesiz, shooter olmaya çalışıp olamamış bir oyundur, competitive olmaya çalışmamıştır bile. Ulan o oyunda neden revive var, neden dash var?
Çıktığı ilk Zamanlar (kapalı betadan açık betaya geçildiği ilk 2-3 ay) gayet güzel akıcı zevkli bir oyundu benim için.Daha sonra tabii heryerde yaptıkları reklamlar olsun sponsorluk anlaşmaları olsun büyük bir oyuncu kitlesi çektiler kendilerinde riot efendileri.Sonra ne mi oldu oynat bakalım.
10-17 yaş arası toksik çocuklar,Hileler plat gibi Ölümsüzlük gibi kendi elolarında kendine denk rakiplerin diş geçiremeyip smurf(yedek) hesap açıp düşük rütbelerdeki oyuncuları kesip biçen ve bundan zevk duyup insanların oyununun içine sıçan ego tatmini yapan zavallılar,riotun öve öve bitiremediği vanguardı içinden geçip alelade bir şekilde hile yapıp birde bunu marifetmiş gibi yayınlayanlar ve tabii ki her oyunda söven küfür eden ve en can sıkıcı durum olan trolleyip maçı kaybetmenize sağlayan Onun bunun çocukları..Evet bunlar bugün itibariyle canıma tak etti ve bu nalet oyunu bir daha oynamamak üzere sildim,Gerçi türk gencinin olduğu hiçbir multiplayer online FPS oyunu oynanmaz şu sıralarda.Elveda koşarak hs atanlar elveda 12-1 den maç cevirenler elveda RiOT ve valorant bir daha görüşmemek dileğiyle.
Peki şimdi ne mi yapıyorum.
Cevabı basit. Euro truck simülatör ve onunla beraber bütün harita DLC lerini satın aldım istanbu-almanya arası kuru yük taşıyorum elimde sigara radyomda Neşet Ertaş ile beraber.en azından kafam rahat ve sinir stres sahibi olmuyorum o yağmurlu Almanya otobanlarında tır kullanmak zevkli bir iş.