bugün

adını feriha koydum dizisindeki konuşması insani çileden çıkaran oyuncudur.
dizideki konuşması kulaklarımı tırmalıyor. köylü gibi konuşacağım derken özürlü gibi konuşuyor.
diziden 35. bölümde çıkacakmış kendisi, kemoterapi gördüğü için saçlarını kestirmiş. bir an önce geri dönmesini umuyorum. dualarım onunla.

https://www.facebook.com/...80&type=1&theater
iyi oyuncu ve kaliteli insan.
bugün twitter'da en çok konuşulan konudur bu değerli oyuncu. zira kemoterapi yüzünden dökülen saçlarını kazıtması haber sitelerine malzeme olmuştur.

yapmayınız, bu kadıncağızı üzmeyiniz.
(bkz: güneşi gördüm)

fena çağrışım.
Bünyesindeki kudret ile başındaki hastalığı atlatacağına inandığım Türk Sinemasının en güzel yüzlerinden birisi.
Kanser tedavisi görmektedir. Bu başlık altında yazanların, oynadığı diziyi izleyenlerin, tanıyanların tanımayıpta haberlerde görenlerin dua etmesi gerekmektedir.
kel olup tepesine gelen oyuncu .
bugün gazeteden kansere yakalandığını öğrendiğim ve çok üzüldüğüm çok başarılı dizi oyuncusu. gerçekten kendisini çok severim. bir an önce kanser denen illeti atlatsın da güzel yüzünden, güzel saçlarından bizi mahrum bırakmasın.
güzelim saçlarını tedavi nedeniyle sıfıra vurduran melek gibi oyuncu. iyileş bir an önce. seni seviyoruz.
Çok takdir ettiğim bir oyuncudur.Çokta severek izlerim kendisini her neyse efendim Vahide Gördüm yakalandığı göğüs kanseri itibariyle dün dizi de son kez izlenmiştir.
göründüğünden çok daha genç bir bayan. bir de onu genç - bakımlı-neşeli kadın rollerinde izlesek ne hoş olurdu.

umarım iyileşince daha pozitif rollerde oynar. hatta komedilerde.

kadın ezik rollerde oynarken kötü enerji çekti de hasta oldu belki.
görsel
(bkz: kanser olacaksınız)
sevindiren oyuncu. zira hastalığını yendi.

http://www.sabah.com.tr/G...12/04/29/nerede-kalmistik
görsel
oyuncu eşi altan gördüm ile aldıkları ortak karar sonucu boşanmaya karar vermişler. üzücü.
dizilerde genelde anne karakterini oynayan güzel bir kadındır. en son rol aldığı adını feriha koydum adlı dizide feriha nın annesini canlandırmıştır. dizi bitmeden meme kanserine yakalandığı için diziden ayrılmak zorunda kalmıştır. yeşil gözlü, hafif çilli ve kumral saçlıdır.
Ferihanın adını koyan annedir. Ferihanın aşk hayatından dolayı feriha kadını kanser etmiştir ve güzelim saçları dökülmüştür.
yeni hürrem'dir de, pek de uymamış sanki!
Vahide Gördüm iyi oyuncudur. Ancak eğer hürrem diye getirilirse, yani meryem uzerli diziden gerçekten çıktıysa asla izlnmeyecektir. Zaten b.ka sarmaya başlamıştı izlememek için bahane olur.
muhteşem yüzyıl'da hürrem'in aksanını düzelten oyuncudur.
izlemediğim halde adını feriha koydum dizisinden gıcık kaptığım kadın. belkide ön yargılıyım bilemiyorum ama meryem uzerli gibi oyunculuk fakiri biri bile bu işi üç yıl yaptıysa deneyimli bir tiyatrocuda yapar diye düşünüyorum.
sultan süleyman'ın ablası hürrem rolünü canlandırmaktadır.