bugün

sözlükçüdür.

"duman müzik grubu" başlığı ile bizi bizden almıştır.
bambaşka bir sekinci nesil. kopardı beni akşam akşam sağolsun.
(bkz: başlık sıçmak)
sekizinci nesil bir arkadaş. açtığı başlığa girilen entrylere çok güzel cevaplar veriyor. takipçisiyiz. o değil de her açığımı yakalayan modlar böyle durumlarda nerede acaba... tabi gammazlanan entry ye 1 hafta bakmazsan böyle olur.
bir tantuni tarikatı üyesi.*
(#11090052) sözlük formatından bihaber yazar. zaten çük kadar olan aklını insanların inanışlarına laf atmakla harcıyor, bari sözlük formatını öğrenmeye ayırsaydın akılcığını gülüm?
(#11090347) ilkokul terk ? diye sorasım olduğu yazar .
şu entrysiyle artık herkes tanımaktadır kendisini.

http://i54.tinypic.com/2d9s504.jpg
--spoiler--
Ayrıca muhammed amcası ebul-hakem in adını ebul-cahil olarak değiştirmiştir.
--spoiler--

diyerek, (bkz: bir kaynak olarak göt)ün nirvanasına ulaşmış delilsiz yazan cahil yazardır.

adam ebu cehil* in hz muhammed in amcası* olduğunu diyecek kadar islamı bilmekten uzak, ama ateist bağnazlığına yakışır şekilde, daima islama dair kaynaksız ahkam kesip, iftira atan ateist neo-yobazdır.

bu zat, şayet ilkokuldan mezun edildiyse, bu durum tek başına eğitim sistemimizin vehametini gösteririr bize.
düşüncelerini çekinmeden yazdığı için karması ekside olan bir yazar. iyi yazar vesselam ben beğendim kendisini.

edit : pek çok sevmeyeni var anlaşılan.
çok okumasını, okuduklarını aklında tutmasını salık verdiğim yazar. bu kadar cehalet, insanüstü azim ve iradeyle olabilir ancak.
(#12473299) açıklayıcı.
bu kardeşimizin üstüne fazla gitmeyin.
ateist ve atatürkçü kişilik.
neden çaylaklığa düşürüldüğünü bir türlü anlayamadığım yazar kişisi.
çok da severdim.
(bkz: osmanlı torunlarının halleri/#13149909) saçmalamak nasıl olur adeta ders vermiş yazardır. müslümana yobaz diyen tayfadan.
akıllı.
(#14459756)

Açtığı başlıkla güldürmüştür. *
güldürmüş yazar:
(bkz: müslümana ayar vermek/#14586645)
ev ahalisini de güldürdü sağolsun.
http://www.capsverlan.com...rginlik-yaratma-3082.html , acaba nickini bu karikatürden mi aldıı diye merak ettiğim yazardır.
tantuniyi güzel yaptığını duyduğum yazar. hoş gelmiş.
ateist olmasına ateist ama anti-islam başlıkları ve entry'leri gereksiz biri olduğunu pekiştiriyor.
ömrü boyunca yakalayacağı sözlük kimliği nihilist olacak olan yazardır.
(bkz: birilerinin sana haddini bildirmesi gerek dostum)
(#16837133)

ideal hedef.

(#16959992)
(#17035980)
Bu entri değil yazarının silinmesi lazım. Bu bir görüş ya da fikir değil. Hakaret bile değil.bu altında sapıklık ta barındıran bir nefret söylemi, bu şiddet. Bu şiddetin karşılığını cok ağır olarak verebilecek cok insan yaşıyor bu topraklarda.umarım birileri görmez.
Allah diyen bişi bişi komikliklerini yapan aklı sıra şakacı format tecavüzcüsü. Mod lar farkettiğinde silik olacağını bilmemeden yardırmakta. Bu arada şahsımın üst üste ikinci kez nik altı girdiği kişi.