bugün

bir zamanlar mehmet ail erbil'in proğramına katılan her kadına hediye ettiği, türkiye'de derin dondurucu piyasasında büyük yeri olan ürün.
mehmet ali erbilin reklamını yaptığı dondurucu
başlık arama hedesine "sperm dondurucu" yazdığınızda karşınıza çıkan mehmet ali erbil ile ünlenen derin dondurucu markası. çok fazla elektrik tükettiği için çok ucuza satılıyor piyasada.
mehmet ali erbil hecelemesiyle üne kavuşan ve pek çok kişinin zihnine kazınan dondurucu markası.

ah ulan ah, kafamdaki lüzumsuz bilgileri silsem ilk iş olarak bundan başlarım.
(bkz: çarkıfelek)
yıllar boyu zihnimdem çıkmayacak. evlenip çoluk çocuğa dahi karışsam mehmet ali nin uğur derin dondurucu diyişini unutamayacağım.
Uğur derinden konuşan bir adam , karşısındaki konuşma sonunda sıkılır ve donar.
Uğur bunu düşünür uğur derin dondurucuyu kurar.
Televizyonda Mehmet Ali Erbil'in "Uğur derin dondurucu" dediği reklamı gördüm. O günler geçti sanmıştım ben. Sanırım iyi değilim..
ilkokul zamanlarımda üzerimde şakalaşma amacıyla kullanılan şirket. Evet adım uğur.
işçisinin mına koyarak büyümüş marka.

ürettiklerinin her bir ayrıntısında sömürü vardır. sahipleri dini bütün müslüman olduklarından ve malum partiye pek yakın durduklarından hesabı sorulmaz. ahirette ürettikleri tüm soğutucular bir araya gelse soğutamayacaktır bunları!
akıllara ziyan sesiyle mehmet ali erbil'i hatırlatan kelime grubu.
gözümün önüne yavşakça dil çıkaran, antipatik hareketler yapan mehmet ali erbil kafası belirmesine neden olan dondurucu markası.
il maaş ile anneye alınacak hediyedir.
mehmet ali erbildir. öyle bir yapmıştır ki reklamını, uğur derin dondurucu mu mehmet ali sayesinde ünlü olmuştur yoksa mehmet ali erbil mi uğur derin dondurucu sayesinde ünlü olmuştur, hatırlamıyorum. her şey o kadar birbirine girdi ki.. sanki artık mehmet ali erbil uğur derin dondurucu oldu, uğur derin donrucu da mehmet ali erbil. bu kadar bütünleşme, özdeşleşme, bir şeye dönüşme örneği görülememiştir tarihte.

kafka bu olayı yıllar önce yazıya dökerek anlatmıştır bizlere,

(bkz: dönüşüm)
mehmet ali erbil ile özdeşleşmiş beyaz eşya markası.
hala mehmet ali erbil ile reklam yapan derin dondurucu firması.
Okurken tek nefeste okunamayan. U-ğur de-rin dondurucu şeklinde mehmet ali Erbil ses tonuyla okuyorum ister ustemez nasıl bir kazındıysa bilinçaltıma.
a plas plas enerji tasarrufludur.
Twitter'da çevreci hediyeler gönderdiğini görünce meraklanıp biraz incelediğim ve çevre dostu dondurucular üretmeye başladığını öğrendiğim marka. Teknoloji çevreyi de koruyacak şekilde geliştirilmediği sürece ne anlamı var ki zaten? helal olsun valla, ne diiiim.
U'ğur derin don'durucu, diye okunur.
Nazilli'nin her yerinde görebileceğiniz bir markadır Uğur, çünkü bu derin dondurucular orada üretilir. Öyle ki Uğur adında bir çay bahçeleri bile vardır. Kafanızı çevirdiğiniz her yerde ya bir iş yerine, ya bir reklam panosuna veya iş araçlarına rastlayabileceğiniz bir markadır.
bir buçuk ay önce aldığım teknoloji harikası derin dondurucu markası, iş gereği büyük bir dondurucu lazımdı, araştırdık ettik udd 600 bk modelini aldık tabi devasal cüssesi bizi elektrik tüketimi açısından baya bi ürkütmüştü velhasıl kelam serçe ürkekliğinde bekledik elektrik faturasını.. bu gün geldi elektrik faturası, şimdi adını markasını verip rencide etmek istemediğim avuç içi kadar dondurucuyu kullandığımız zaman gelen faturayla arasında uçurum beklerken bildiğin daha az fatura gelmiş, araştırıyorum şimdi muhtemelen uğurun bu büyüklükte ki dondurucusu bu kadar az yakıyorsa ev için olan kliması hiç yakmaz yaz gelirken bunu değerlendirmek gerek.
son zamanlarda reklamlarında mehmet ali erbili kullandıkça nefret etmeme neden olmuştur.

15 saniye içinde 4 kez " uğur derin dooğndurucu" denirmi. -cidden can sıkıcı-
mehmet ali erbil'in reklamı trollercesine seslendirmesi ürünü sevdirir bana. Durduk yere gülerim.
Mehmet ali erbilin sesiyle okudugumdur. allah zeus yehova falan hepsi toplanip belami versin.