bugün

(bkz: Parmaktan sonra)
içimden okurken default bir şekilde kendi sesim yerine mehmet ali erbil'in sesiyle okuduğum dondurucu.
reklamlarını yıllardır insanları nasıl uyuz edebiliriz diye kurgulayarak yapıyorlar sanırım. gayet de başarılılar.

kötü reklamlar da kötü şarkılar gibi daha akılda kalıcı oluyor maalesef.

uğur isimli kişilerle taştaş geçmek için kullanılır genelde sloganları, başka da bir sike yaradığını görmedim.
Fetocu paralel alakavaat sakirtlerin ele gecirdigi markadir.
derin dondurucu bizim isimiz diye devam eden slogan. ayrıca (bkz: memoli) seslendirmektedir.
Sırasıyla uğur,derin,dondurucu.
Mehmet ali erbilsiz bir hiçtir.
Okurken mehmet ali erbil in sesi kulaklarınızda çınlıyorsa, sizde çocuklupunuzda çarkıfelek izlemişsiniz demektir.
kanıtlanmamış bir iddia ile tutuklanmıştı sahipleri. bunlardan Ünal bey cezaevinde vefat etmiş. herhalde fetö iddiası ile tutuklananlar arasında 50 den fazla vefat gerçekleşti cezaevlerinde...
Ortaklarından Ünal çakmaklı cezaevinde yaşamını yitirmiş.
Son zamanlarda her dakika çıkan reklamları yüzünden artık televizyona kafa atmak istiyorum. Hayır bir de ağzıma takılıyor şarkısı. Derin dondurucusuylaaaaaa buzdolabıylaaaaaa bayılırım uğurun kampanyasınaaaaa...
mehmet ali erbil'in meşhur ettiği markadır.
(bkz: mehmet ali erbil).
nazilli ilçemizin medar ı iftiharıdır. sonu nazilli basmaya benzemez inşallah.
darbe girişimi kapsamında sahipleri gözaltında olan firma. ilginçtir mehmet ali erbil de bir ara feto yu amerika da ziyeret etmişti.
(bkz: mehmet ali erbil)

başkasının sesiyle yapamayan derin dondurucu.
Mehmet ali erbilin sesiyle okudugumdur. allah zeus yehova falan hepsi toplanip belami versin.
mehmet ali erbil'in reklamı trollercesine seslendirmesi ürünü sevdirir bana. Durduk yere gülerim.
son zamanlarda reklamlarında mehmet ali erbili kullandıkça nefret etmeme neden olmuştur.

15 saniye içinde 4 kez " uğur derin dooğndurucu" denirmi. -cidden can sıkıcı-
bir buçuk ay önce aldığım teknoloji harikası derin dondurucu markası, iş gereği büyük bir dondurucu lazımdı, araştırdık ettik udd 600 bk modelini aldık tabi devasal cüssesi bizi elektrik tüketimi açısından baya bi ürkütmüştü velhasıl kelam serçe ürkekliğinde bekledik elektrik faturasını.. bu gün geldi elektrik faturası, şimdi adını markasını verip rencide etmek istemediğim avuç içi kadar dondurucuyu kullandığımız zaman gelen faturayla arasında uçurum beklerken bildiğin daha az fatura gelmiş, araştırıyorum şimdi muhtemelen uğurun bu büyüklükte ki dondurucusu bu kadar az yakıyorsa ev için olan kliması hiç yakmaz yaz gelirken bunu değerlendirmek gerek.
Nazilli'nin her yerinde görebileceğiniz bir markadır Uğur, çünkü bu derin dondurucular orada üretilir. Öyle ki Uğur adında bir çay bahçeleri bile vardır. Kafanızı çevirdiğiniz her yerde ya bir iş yerine, ya bir reklam panosuna veya iş araçlarına rastlayabileceğiniz bir markadır.
U'ğur derin don'durucu, diye okunur.
Twitter'da çevreci hediyeler gönderdiğini görünce meraklanıp biraz incelediğim ve çevre dostu dondurucular üretmeye başladığını öğrendiğim marka. Teknoloji çevreyi de koruyacak şekilde geliştirilmediği sürece ne anlamı var ki zaten? helal olsun valla, ne diiiim.
a plas plas enerji tasarrufludur.
Okurken tek nefeste okunamayan. U-ğur de-rin dondurucu şeklinde mehmet ali Erbil ses tonuyla okuyorum ister ustemez nasıl bir kazındıysa bilinçaltıma.