normal kadındır.
ben de dik memelere ve dolgun göte bakiyorum.
günümüzde çoğu kadını temsil eden sıfat. erkekte dış görünüş çekici oldu mu, espri kabiliyeti oldu mu havada kapar, çıkar, yatarlar. hiç şaşmaz.

edit: başlığı açan donuzdaki köfte entrysini silip ben açmışım gibi göstermeye çalışmış olabilir. siklemeyiniz.
Kafası hariç 150 cm olmalı.
zekaya, kültüre aldırış etmeyen kadındır aynı zamanda. hem güzel, hem entelektüel olan tanıdığım iki kadının da kitapla, sinemayla alakası olmayan sevgilileri vardı. sapyoseksüel zart zurt falan da hikaye... öyle bir şey yok.
Uzun boya değil benden uzununa bakıyorum evet. 190 erkek no kendimi iyi hissetmem yanında. 175 de no onda da iyi hissetmem. Ama 186-187 öyle mi değil.
175 adama da aşık olup çok iyi hissetmedim mi hissettim ama hep kendimi çok iri hissettim rahat rahat dimdik duramadım mesela.
Kimseyi incitmek değil buradaki söylemlerim. Sadece kendimi nasıl daha iyi hissettiğimi ifade ediyorum. 150 kızların uzun boylu erkeklere bakmasını bende doğru bulmuyorum valla piyasada uzun adam kalmadı sizin yüzünüzden ayol. Deve cüce ilişkisinden de ne anlıyorsunuz hiç anlamıyorumshej. Uzunlar uzunlar ile evlensin ki uzun çocuklar olsun toplumumuzun boy ortalaması artsın. Aynı zamanda sarışınların da mesela sarışınlarla evlenmesi gerektiğini ay ne diyorum ben ya neyse kim ne yaparsa yapsın kim kime bakarsa baksın.
en saçma tercih sebeplerinden biridir. bir boy belki önemlidir ama benim anladığım boy değil sanıyorum.
konunun uzmanı abır hemen saldırmış başlığa...