bugün

bitkidir..
Adam olsalardı uzayda değil adam gibi dünyada yaşarlardı.
Adamın dibidir.
ben tanıyorum hepsi pırıl pırıl çocuklardır.
mister spak.

özünde çok iyi bir adam, bir tanısanız.

görsel
Onlardan adamını görmedim.
Kulağa bi ahmet çakar sorusu gibi gelmekte.
Adam olmasalardı saldırırlardı.
Uzaylılar var. Deney ters etki yaptı bende. Hatırlıyorum, limonlu soda içmeyi çok seviyorlar.
kaçırıp çip takıp geri doğal ortama salmak için normal insanları kullanacaklarına, savaşları bitirseler ya madem. yeni dünya düzenini onlar kursa. herkesin dostça yaşadığı yeni bir sistem geliştirsinler. yapsınlar yani.. bu kadar rahat bir şekilde yıldızlar arası seyahat edebiliyorlarsa her şeyi yapabiliyorlar demektir. belki de onlarda bu deneyleri halklarından saklıyorlar, kendi halkları bizden bi haber yaşıyorlardır. sonuçta bir uzaylı şahıs sabah uyanıp garajdan bizim tanımlayamadığımız ufosuna atlayıp haydi hanım ben bi kaç dünyalı kaçırıp biraz deney yapayım diye çıkmıyordur sanırım evinden ya da her nerede yaşıyorsa..

bilmiyorum, bu koskoca evren sadece bu katil, pis, girdiği her ortamı yerle bir eden insanoğluna bahşedilmemiştir herhalde. ama yine de bunun böyle olmadığına dair kanıtlanmış hiç bir veri yok elimizde.

belkide dünya bu uzaylı arkadaşların deney laboratuarıdır. nerden biliyoruz deney üretimi olmadığımızı... daha sonra iğrenç bir tür olduğumuza kanaat getirip, bizi savaşlara boğup kendi kendimizi ya da en kötü ihtimalle dünyayı imha etmemizi beklemediklerini.
Uçan araçları yuvarlak ama bilemedim şimdi.
Fallout Evreninde ki uzaylılar değildir
Orası kesin.
hepsi değil ama biz dünyalıları korumak için diğer uzaylılarla savaşan uzaylılar adamdır. hepsine buradan bütün dünyalılar adına teşekkürlerimi gönderiyorum.
Bunların alayı oç. Adam satrüne geri dönecem uzay gemim sanayide rehin kaldı diye benden 100 $ borç aldı. Hala ödeyecek ipne.