bugün

en masum halidir. baktıkça izlenesi gelir. masum masum sessiz sessiz uyur ve içinden öpmek gelir insanın. uyanmasın diye dokunulamaz bile. oda içerisindeki sinek bile sevgilinin uykusunu bölecek diye öldürmek istenir. nefes alış verişi bile insana huzur verir. ara sıra hareket etmesi acaba benmi uyandırdım hissi uyandırır. sabaha kadar uyuması izlenir.
dünyanın en iyi filmi bile izleye izleye bıktırır. uyuyan sevgiliyi izlemek bıktırmaz.
böyle güzel anların kıymetini bilmediğimizden canım yansada şuan hepsi ayrı ayrı siyah beyaz tablo olarak en kuytu yerlere bırakılır sen tozunu siler siler bakarsın ardından.. ve özlersin
hiç uyanmayan sevgili.*
romantiklerin neredeyse bir numaralı teması. lakin insan sormadan edemiyor, lan hiç mi sizin sevgilileriniz uyurken osurmaz, horlamaz, midesinden garip garip sesler gelmez. hepiniz meleklerle mi yatağa giriyorsunuz anlamadım ki.
üzerine atlanılası sevgilidir.
yanına yatıp dudaklarından minik minik öpülesi sevgilidir.
mıncıklanası andır. nefes alışverişini dinlerken onun seyrine dalmak gibisi yoktur. en heyecanlı kısmı uyandırma aşamasıdır. ürkütmeden tüm sevginle sırnaşarak öpücüklere boğarsın.
sevgililerin en iyisidir; zira tartışmaz, bağırmaz, birşey istemez..

sadece güzel güzel uyur. (bkz: daha ne isterim)
çok çok çok öpülesidir. *
elbet birgün uyanacak sevgilidir.
(bkz: uyuyan toplum istemiyoruz) *
insandır. abartmayın. aslında abartmak gerekir kimi kandırıyoruz. sevgilinin en güzel halidir. şikayet etmez, dır dır konuşmaz, itiraz etmez...

ama kötü bir yanı da vardır, seni seviyorum diyemez. olsun canım.

(bkz: gülü seven dikenine katlanır)*
bir nevi her sevilendir. uyumayan sevgili mi ürettiler?
tatlı sirin bir oyuncaga benzet ta kiii uyanıncaya kadar uyandıktan sonra canavar kesilebilir dikkat!!!!!
dünyanın en şirin şeysi. *
saatlerce seyredilesi ve uyanır uyanmaz "canımmm... seni çok seviyorum" denilesi sevgilidir.
mutluluğun resminin çizilmiş halidir. abidin dino mutluluğun resmini hakikaten yapmaya kalksa, tuvalinde, masa başında finallere çalışmaktan kasılmış suratımın, bu entariyi girerken yatağımda uyuyan dünyalar güzeli sevgilime baktığımda yüzümde oluşan ifade oluşurdu muhakkak.
iyidir hoştur amma:
(bkz: horul horul horlayan sevgili)

ayrıca asıl önemlisi sevgilinin uyurken değil ilk uyandığı zamanki hali için ne düşünülmekte? Zira bir insan evladının bence olabildiği en vahim haldir o durum. Eğer ki katlanabiliyorsun, tebrikler* arkadaşım.. Evlilik yolun açıktır.
eğer uyuyan sevgilinin saçını başını gece ateşli sevişmeler sırasında sen dağıtmışsan, sabah uyandığındaki saçı ve hatta başıyla dünyanın en güzel hatunudur.
horlama kısmına girmek istemiyorum; çünkü genelde ilişkilerde horlama yönünden uyarılan, burun spreyi kullanmak zorunda kalan kişi benimdir.
(bkz: çok romantiğim lan sözlük)
(bkz: göktengri benim belamı versin)
zamanın donmasını isteme sebebi.
izlerken seyrine doyulmayandır, hep öyle kalsındır.
cumartesi siz kalmışsanız ve sevgiliniz horul horul uyumaya devam ediyorsa 'vay be ne güzel uyuyor yanında olmak için neler verirdim ' diye içinizden.
poposuna bir şaplak atılarak uyandırıldığında yüz ifadesi gayet komik olabilen sevgilidir.
(bkz: hayatı güzel kılan detaylar)