bugün

uyuyamama durumunun semptomlar göstererek biyolojik rahatsızlık halini almasıdır. biyolojik olduğu kadar psikolojiktir de.

şu anda bir arkadaşım var ve bunu yaşıyor.

uyuyamıyor.

hem de 2 gündür.

bu 3. olcak.

tamam utanıyorum ama o benim sözlük. uyumam lazım yardım edin.

-gelip de ninni söyliyim istersen
-kuzu say

gibi öneriler değil gerçekten işe yarayacak önerilerde bulunmanız dileğiyle saygıdeğer kardeşlerim.
gel beraber uyuyalım özel mesajını bekliyorum. bende uyku sıkıntısı yaşıyorum.
(bkz: insomnia)
(bkz: hoşt)
(bkz: höngürrrr)
31 çekince sona eren hastalık.
hocam at bi' atarax bak keyfine yatarax*. tabi sen şimdi onu nerden bulucan değil mi? o zaman şöyle soralım, kahveyi-çayı çok tüketiyor musun? uykun mu gelmiyor yoksa uyumak mı istemiyorsun? zira bu da bir hastalıktır hem de kallavi bir psikolojik rahatsızlıktır. misal ben uykum gelmediği için değil, uyumak istemediğim için uyuyamıyorum. uykumu bastırıyorum ve kafayı yemek üzereyim. kafandaki düşünceleri bırak uyumaya çalış demek kadar saçma birşey olmadığınıda biliyorum. o bakımdan allah kolaylık versin sabahın ilk ışıklarında tekrar görüşmek üzere...
(bkz: sabahın ilk ışıklarında hissedilen yalnızlık)
(bkz: saat kaç oldu hala buralardayız)
önemli bir belirtisi vizelerin yaklaşmasıdır. vizeler bitince normale döner.
doğuştan yakalanmış olduğum hastalık. geçen gece 4'te uyudum, sabah 8'de uyandım bir daha uyuyamadım. ne sikik bir durum olduğuna uyuyamayan bilir ancak.
at bi atarax mışıl mışıl uyursun.
Bir sebep vicdan azabı da olabilir.

(bkz: dün yediğin hurmalar bugün götünü tırmalar)
insomnia deniyor buna,bana bunun için melatonina verilmişti, reçetesiz de eczaneden alabilirsiniz aynı zamanda.
at bi remeron taş gibi uyursun birde acayip iştah açıyor.Bünyeye göre değişir ama hiçbir yan etkisini görmedim.
Günlerdir uyuyamıyorum sözlük... En fazla 2 saat. Neler oluyor böyle? Yemek yok uyku yok...
bugün babama uyku ilacı aldırdım saat 11 gibi içtim ama hala tık yok. cidden kötü bir şey.
geçen gece yendiğim bir eziyetti. senelerdir 12 saat uyumamıştım. allah kurtarsın.
Sinir bozucudur. Sınava girerken bile 3 saat uyusam yeter modundaydım lakin uyuyamadım.
Çevresel, içsel ve dışsal birçok nedenden kaynaklanan hastalık.
Saat 10 olmuş hala uyuyamamışım amk.
son bir aydır bende de mevcut olan hastalık. işi olmamasına rağmen bir insan niye her sabah 6'da uyanır. ve o gün tekrar da uyuyamaz. evet, ben oluyorum o kişi.

üstelik yalnız kendi evimde değil nerede kalırsam kalayım bu durum böyle.

ha normalde de 8'de uyanan birisiydim geç uyanmazdım ama 6 erken be.
uyuyamamak birsey degil de (4 5 sene cektim onu) uyurken canı sıkılıp uyanmak nedir arkadas..
Bende değişik bir şekilde var bu hastalık,içki içmedigim zaman uyuyamiyorum.
Bu aralar nükseden hastalığım olur kendileri.
7 senedir uyumuyorum.