bugün

Mallıktır. Hemde içinde bulunduğumdan.
Benimki daha değişik. Uykum olduğu halde uyuyamıyorum. Çok değişik
An itibariyle yaptigimdir. Yaziyi bile zor yaziyorum ama amacim ne gercekten bilmiyorum. Kac kere telefonu yuzume dusurdum amk zibar da yatsana mal.

Edit:imla.
uykuya konsantre olamamaktır. sızmak için dua etmektir şekil a.
iki kadeh içecek bir şey varsa bakın bakalım nasıl uyunuyor.
Otobüs yolculuğunda olmasıda muhtemeldir.
Uzun tatiller sonrası boka saran uyku düzenini raya koymak için uyumuyordur.
açlıktan olabilitesi yüksek durum, uykum var acim uyuyamiyorum.
sıkça yaşadıgım durumdur. asıl sebebi bilinç altınızda yatan farkında olmadıgınız düşüncelerdir. bu düşünceler ertesi gün ne yapacagınız gibi basit bir şey olabilirken hayatınızdaki önemli olaylar veya kişiler de olabilir. zihnini boşaltmayı başarabilen insanlar uyku sorunu yaşamazlar.
sabah erkenden kalkmamak icin yapilan beyandir.
Cok yorgun olundugunda meydan gosterir.
yarının pazartesi olduğunu bildiği içindir.
cok zor bir durumdur zor ve gec de olsa uyunur ve sabah erken kalmak zorlasir.
Bazen yarın zorunlu bir üniversite olduğu halde salaklıktan yapılan fiildir.
şu an başıma gelen durumdur. Kaç yıldır uyuyunca zamanın boşa gittiği konusunda kararlıyım.
Alışkanlık haline getirdiğim durum geceleri daha bi sessiz huzurlu oluyor kendimi daha rahat hissediyorum. Boş boş durabilirim, yatmaya kalksam uykum kaçıyor. (bkz: bilinç altındaki sıkıntı)
sebepsiz olduğu sanılan uyuyamama durumu.

aslında sebepsiz değildir o. öyle olduğu sanılır. veya salağa yatılarak insan kendi kendini kamçndırır.

(bkz: kimse kimseyi kandırmasın)
Güzel bi kafayla günü gecirmek ister.
aşk acısının yan etkisi denilebilir.
melatonin hormonuna kafa tutmaktır.
Üniversite her şeyi düzeltecek derken her şeyin yerle bir olması uyutmuyor uykum var gözler çan kanağı ama olmuyor işte.
uyumak istenir fakat kafalarda deli gibi dönen düşünceler yüzünden uyuyamamaktır. evet şu an yasamakta olduğum durum. can sıkıntısı da cabası.

platonik arkadaşların sık sık yaşadığı durum.
bazen zamanı kaybetmekten korkmaya delalet bir durumdur.
erken kalkmak istememektendir.
Balkona çıkıp sağ işaret parmağını havaya kaldırıp sen affetsen ben affetmem diyecek moddadır. Olur oyle