bugün

uyku tutmaması devam ederse mutlaka çok ciddiye alınması gerekir.
Yataktan çıkııp, uyku gelene kadar loş ışıkta kitap okumak tavsiye edilir. Yarım saate uykum gelir benim öyle yapınca.
Daha da beteri vardır.uykunun seni erkenden tutup gecenin ortasında oylece bırakıp gitmesi. Ne berbat. Istiyorum ki bazen hiç uykuya ihtiyaç duymayalım. Zaman kaybı gibi.
Acaba neden. Tartışılır. Her gün duyguya göre degisen eylemdir.
Altında bir neden barındıran durumdur.
Kafanızda binlerce düşüncenin döndüğü ve bundan sıkkınlık duyulan zamandır, kurtulamazsınızda bundan. Başka şeylerle meşgul olmaya çalışırkende faydası olmaz. O uyku bir türlü gelmez.
uykukolik olmadığınızı gösterir.
Ne zaman uykuyla aram iyi oldu ki düşüncesiyle doldugum sorunudur. Vardır elbet çaresi ama şuanda sözlük ve ben varız. Uyku bize uzak.
kafamı yastığa koyduğum anda uyuyacak kadar yorgunum , en iyisi ben yatayım sözlük.
bu saatte entry girmenize yol açar.
tutsa şaşardım. lanet olsun. pazartesi senin de allah belanı versin.
Sabah erken kalkması gereken biri için üzücü olandır. 3saat sonra uyanmam lazım daha uyumadım bile.
Gündüz çok uyuduysanız..
bilgisayarımın kasası öyle çalışıyor ki yan odadan ablam geldi çok horluyorsun dedi.
ciddi ciddi korkmaya başladım bende, masanın altında sanki bir katil uyuya kalmış her an çıkıp beni boğazlayacak gibi bir hisse kapılıyorum.
Bazıları mışıl mışıl uyumak için uykunuzdan çalıyor. Onlar uyuyor gece size kalıyor.
Tekten yattik yine tutmadi.
Her gece başıma gelendir.Tam uyuyacağım derken aklıma gelenler midir acaba sebep?
(bkz: ya tutarsa)
bir gün tutar belki. kim bilir kaç yıl sonra?
aksine bir de uykunun bırakmaması vardır ki, pek trenddir.
ya tutarsa.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar