bugün

deniz çetin in yaza damgasını vuracak şarkısı.sözleri;

güneşin alnında
rüzgar saçlarında
dalgaların karşısında
geçiyordu yaz bir başıma

kısacık eteğinle
yanık teninle
bebek yüzünle
geçip gitmemelisin öyle

utanır insan böyle güzel olunur mu?
onlar nasıl dudaklar?
onlar nasıl gözler?
vaay vaay vaay
aşk beni bekler

kırmızısı yeşili
sarısı mavisi
doğanın tüm güzelliği
kıskanıyordu sanki beni

huzur dolu bu yerde
bekliyordum seni ben ve
takıldım bak peşine
geçip gitmemelisin öyle

onlar nasıl dudaklar?
onlar nasıl gözler?
vaay vaay vaay
aşk beni bekler
yeni bir keremcem vakası yaşatması muhtemel bi şarkıcının şarkısı...
keremcem ile aynı müzik şirketinden olan şahsiyetin şarkısı.ama keremcem gibi olacağını hiç zannetmem.
"utanır insan böyle güzel olunur mu" sözleriyle dinlerken hezeyanlar içinde bırakan yeni dönem şarkısı.
şarkıyı söyleyen adamın sesi yüzünden öksürük krizine girmeme sebep olan şarkıdır. bir adamın sesi nasıl böyle çıkar diye hayret ettirip şarkının sözlerini de "tövbeestağfirullah böyle güzel olunur mu onlar nasıl gözler veağhh veağhh veağğh" diye aklımda bırakmıştır. *
yaz şarkısıdır.
(bkz: utanır insan böyle şarkı yapılır mı)
keremcemle tek ortak yanı aynı muzık sırketı olan ama sonu ona benzemeyecek olan deniz çetinin super sarkısı
ekmek parası işte ne yapsın diyerekten dinlemek geren bir şarkımsı...
(bkz: oluyo mu oyle)
bu şarkının kaydının yapılabilmesi bile büyük başarıdır bence.zira şarkı hep aynı nakarattan ibaret.Kayıt esnasında kimse sıkıntıdan gebermediyse biz de dinleriz kardeşim paşa paşa.

Radyocular ne zaman uzun mola isterlerse o zaman çalıyolar şarkıyı dikkat ettim kaçmaz!

sucuk gibi çıkarmış bi tarafından!*

(bkz: sıkılır insan böyle şarkı yapılır mı)
(bkz: türk pop muziginde dısavurumculuk)
utanır insan böyle öküz olunur mu?
onlar nasıl boynuzlar? *
hastasınızdır kusmak istersiniz ve kusamazsınız falan, böyle miğdeniz bulanır bulanır çıkaramazsınız.. işte tam o anlarda dinleyin bu şarkıyı bakın nasıl böğüre böğüre kusuyosunuz.. *
hatunların anında tav olduğu parça. benden söylemesi.
carlos santana'nın mariasından arak bir klibi vardır. albümü beklenen (valla ben beklemiyordum) ilgiyi görmemiştir.
başları falan çok sevimli gelir sevdicek öyle arada söyleyince. ama şarkı abazadır. etek metek.
cep telefonunda bulunması gereken şarkı, etraftaki bayana asılmak için birebir. şarkı açılır son ses, bayana sırıtılır falan, bildiğin asılmak işte kızın gönlü varsa, ki yoktur, ne mutlu yapana. olsun, başka faktörler eklenirse işe yarayabilir fikrimce. evet gençler deneyin, denetin, işe yararsa teşekkürlerinizi beklemiyorum da.
amatör videosu izlenesi şarkıdır. *
deniz çetin isminde bir adamın söylediği şarkı benzeri melodik bir şey. duyduğumda hafiften bi' tırsıyorum. içime felan kapanıyorum. vay vay vay kısımları öyle samimiyetsiz ki herif sanki '' aq karısı. pis çirkin, bitse de gitsek vay aq vay vay vay'' diyor.

demiyor ama gibi. valla lan.
utanır insan cidden böyle şarkı yapmaya dedirten parçadır.
sevgiliye gönderilesi şarkıdır.
keşke bana yazılsaydı denilen bi şarkıdır.
Bir entry sonucu hatırladığım eski yaz şarkısır. *
2006 yazında sıkça dinlediğimiz bir şarkıdır. şarkıyı söyleyen eleman * karizma'dır.

böyle birşey; http://www.youtube.com/watch?v=FnSFd-AuvQM&feature=related