bugün

gereksiz bir söylem. tükürmek istiyosan tükür kardeşim. ne korkuyosun, hakaretlerin arkasına sığınıyorsun?
Köylü orospu çocuğunun serzenişi.
hababam sınıfı'nı züppelikten ve kasıntılıktan kendine getiren bomba bir ayar.
görsel
ama ondan da anlamazsınız ki siz diye devam eden koylu ahmet in sozu. hakeden sinifa hakettigi lafi soylemistir.
farklı versiyonları olan isyandır.
görsel
boşalmalı versiyonunun buram buram inci koktuğu söylemdir.
sana, sana, sana, hepinize be. rezil, iğrenç yaratıklar. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha, nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara! onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor! onlara yardım elinizi uzatacağınıza, bir de utanmadan, sıkılmadan, alay ediyor, küçük görüyorsunuz. aslında alay edilecek, küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. hiçbir işe yaramayan, asalak gibi yaşayan sizler! utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama, ondan da anlamazsınız ki siz.

haklı bir isyandır açık ve net.
Sözlükteki bazı yazarlara yapmak istediğim eylem.ama bunlarda utanma yok ki utanma olsa nefsine sahip çıkarlardı.
Bir ruh hali.
Bu girinti ve çıkıntıları iyice ezberlesinler.
utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz.

Hep söylemek istediğim ama bir türlü fırsatını bulamadığım çalışkan ahmet repliği.
sol frame'i kirletenlere söylenilen söz.
yok vites topuzuymuş yok anüsmüş bilmem ne.

hepinizden nefret ediyorum.
Akplilere söylenen söz.
Tamam al şunu biraz sakinleş

(bkz: aleyna tilki nin götü)